Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Возила | Автомобили | Lancia | Delta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Денес 16:57 , ,

LANCIA DELTA 1.9 MJTD TwinTurbo 16V

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:16 Претпријатие , ,

Lancia Delta 1.6 multijet panorama moze i zamena

5 199 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
06 ноем. 23:08 ,

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 апр. 01:32 , ,

Lancia Delta 1,6D 120ks - Najvisoko nivo na oprema

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 20:53 ,

Lancia Delta

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 11:36 ,

Lanica Delta 1.6 plin benzin

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
06 ноем. 23:49 ,

LANCIA DELTA 1.6 -12

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
06 ноем. 13:42 ,

Lancia Delta 1.6 benzin plin

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
31 окт. 09:28 , ,

LANCIA DELTA 1.4 T-JET -10

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток