Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Струга

Antara , 1
Ascona , 3
Astra , 21
Combo , 6
Corsa , 12
Frontera , 1
Kadett , 1
Meriva , 1
Monterey , 1
Omega , 1
Signum , 4
Tigra , 3
Vectra , 13
Vivaro , 1
Zafira , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 мај 03:41 ,

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 30 000 - 34 999
03 апр. 14:02 ,

Opel Korsa D

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 19:31 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 120ks

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 21:11 ,

Opel tigra 1.4 i 90ks

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
26 авг. 19:15 ,

Opel combo 1.3

4 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
01 јул. 13:11 ,

Opel Combo 1.3disel -15

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
24 јун. 10:04 ,

Opel Combo 1.3cdti -15

5 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
05 јун. 12:50 ,

Za delovi

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 17:46 ,

Opel Corsa 1.4 -07 TOP sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
02 мар. 12:57 ,

Opel combo 1.3disel

5 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
12 јан. 20:43 ,

Оpel Аstra

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
19 дек. 19:59 ,

Opel Astra H 1.9CDTI -07

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 ноем. 17:36 ,

Opel Signum 2.2

2 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 01:07 ,

Opel Vectra 2.0 dti 16v 85ks

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 21:25 ,

Opel Vectra 2.0dti 16v

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
15 окт. 12:13 ,

Opel Astra

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
12 септ. 11:53 ,

Opel Corsa 1.2

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 20:33 ,

Opel Vectra

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
27 мај 17:02 ,

Opel Astra G 2.0 dti -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 18:54 ,

Opel Combo

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 08:20 ,

Opel Astra

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 17:30 ,

Opel Zafira

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 22:22 ,

Opel Vivaro d2.0 Disel -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
31 јан. 18:39 ,

Opel Astra Caravan benzin plin

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
20 јан. 19:18 ,

Opel astra 1.7

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 17:10 ,

Opel Corsa

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 20:54 ,

Opel Astra 1.7 turbo dizel vo vozna sostojba

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 13:47 ,

Opel Vectra B 1.8 116ps benzin plin moze zamena

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 01:03 ,

Opel Astra Itno

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
11 мај 21:12 ,

Opel Vectra

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 11:51 ,

Frontera 2.5 TDS

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 17:01 ,

Opel Monterey

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
13 јан. 03:26 ,

Opel Corsa

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 07:40 ,

Opel Ascona registriran so ates plin

450 ЕУР

Година: 1984
Километража: 20 000 - 24 999
27 дек. 01:31 ,

Opel Ascona registrirana

500 ЕУР

Година: 1984
Километража: 20 000 - 24 999
21 окт. 18:53 ,

Opel Astra

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 16:50 ,

Opel Astra

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 21:25 ,

Opel Мeriva 1.8 ecotec

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт. 16:41 ,

OPEL ZAFIRA 2.0

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 18:26 ,

Opel Astra

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 12:03 ,

Opel Combo

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
11 септ. 15:49 ,

Opel Antara

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
03 септ. 12:00 ,

Opel Vectra 2.2

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 10:29 ,

Opel Astra 1.8 Diesel i fellgi za Mercedes

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 21:04 ,

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 80 000 - 84 999
29 јул. 09:50 ,

Opel Corsa 1.4 ITNO

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 09:42 ,

Opel Corsa 1.4 ITNO

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 12:39 ,

Opel Vectra

2 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 08:15 ,

Opel Vectra

2 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 08:37 ,

Opel Zafira Sport 2.0 DTI KLIMA

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации