Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Seat | Arosa

25 јул. 23:26 , ,

seat arosa

1 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
17 јул. 13:55 , ,

SEAT AROSA 1.0 ATEST PLIN REGISTRIRANO ODLICNO

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 20:24 ,

Seat Arosa

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
11 јан. 17:45 , ,

Seat Arosa 1.0

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
27 јул. 13:30 ,

Seat Arosa 1.4 16v

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 02:48 , ,

Seat Arosa

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 14:49 ,

Seat Arosa ostetena

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
06 мар. 16:23 ,

Seat Arosa

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев. 21:34 ,

Seat Arosa ostetena

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
21 дек. 15:47 Претпријатие , ,

SEAT AROSA 1.0 VO EXTRA SOSTOJBA ZIMSKI GUMI REGIS

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
14 јул. 19:44 , ,

Seat Arosa 1.0

1 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
04 апр. 12:20 , ,

Seat Arosa

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 11:56 , ,

SEAT AROSA 1.0 MPI ITNO

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
21 септ. 13:21 , ,

Seat Arosa

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
05 септ. 10:45 , ,

Seat Arosa

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг. 09:59 , ,

Seat Аrosa

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 14:27 ,

Seat Arosa

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
10 мај 13:31 , ,

Seat Arosa

550 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
17 мар. 23:29 ,

Seat Arosa

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 11:58 , ,

Seat Arosa 1.0

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:32 , ,

Seat Arosa 1.0

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 17:10 ,

SEAT AROSA 1.0 MPI

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 10:48 , ,

Seat Arosa unicat

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
09 ноем. 00:21 ,

SEAT AROSA VO EKSTRA SOS JA VOZAM 10 GOD

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 13:55 ,

Seat Аrosa 1.4 Tdi -02

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 окт. 00:06 ,

Seat Arosa 1.4 TDI -02

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
14 јул. 00:24 ,

Seat Arosa -00

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 00:23 ,

Seat Arosa 1.0 -00

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 15:07 ,

Seat Arosa 1.0 -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 19:07 , ,

Seat Arosa 1.4 mpi Benzin -01 Moze Zamena

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 22:25 , ,

Seat Arosa 1.4 tdi -00

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 18:09 , ,

Seat Arosa -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 18:35 ,

Seat Arosa 1.0 -98

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
19 мар. 15:44 , ,

Seat Arosa 1.0 benzin -98

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
31 јан. 23:52 , ,

SEAT AROSA 1.0 SO KLIMA -02

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
29 дек. 15:38 , ,

SEAT AROSA 1.0 MPI -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
26 дек. 07:23 ,

Seat Arosa 1,7 -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 15:31 , ,

SEAT AROSA 1.0 MPI -99 VO SUPER SOSTOJBA

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
11 дек. 02:05 , ,

Seat Arosa 1.4 MPi odlicna registrirana servisiran

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
05 ноем. 19:23 , ,

Seat Arosa -00

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
26 окт. 10:46 , ,

Seat Arosa 1700sdi -98

1 650 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 18:09 , ,

Seat Arosa -00 vo odlicna sostojba

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
24 авг. 12:20 , ,

Sea Arosa -00 odlicno zacuvana

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
15 авг. 20:27 ,

SEAT AROSA PLIN -01

2 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
22 јул. 16:53 , ,

Sear Arosa -00

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 13:54 , ,

SEAT AROSA -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 19:54 , ,

SEAT AROSA 1.0 FULL OPREMA -03

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
23 апр. 10:00 , ,

Seat Arosa 1.0 -99 itno i evtino

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток