Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 1704
Opel , 158
Audi , 83
BMW , 73
Peugeot , 73
Renault , 56
Ford , 53
Citroën , 40
Seat , 39
Fiat , 31
Alfa Romeo , 23
Nissan , 13
Toyota , 12
Mazda , 10
Hyundai , 9
Kia , 9
Škoda , 9
Volvo , 5
Suzuki , 4
Chevrolet , 3
Honda , 3
Jeep , 2
Lancia , 2
Daewoo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 22:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION ,jimauto group

5 590 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
24 септ. 12:09 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Polo 1.2 44kw benzin plin 2009 Avtocentar

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
24 септ. 10:28 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW POLO 1.2 TDI 2010G EURO5

6 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 10:28 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW POLO 1.2 BENZIN 2010G EURO5

5 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 10:28 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW POLO 1.2 TDI 2011G EURO5

6 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 18:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Polo 1.4-00- Klima-Atest Plin-Registrirana

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 15:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai I 30 1.6CRDI 66KW uvoz Belgija

5 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 14:52 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SUZUKI 2016 g. Ful_oprem. MK_Reg. do 07/2023 g

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 11:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW POLO 1.9 tdi Sport 131 Ps CH

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 10:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

Volkswagen Polo 2016 Neuvezuvano

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
23 септ. 10:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Polo 1.4tdi 2006god Avto M&S

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 07:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 07:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.9 TDI 105KS SPORT NOVA - 10

7 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 21:32 Автомобили , Кочани

Vw polo

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 15:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ASTRA 1.7 CDTI - KLIMA - ECOFLEX MODEL 2009 GOD

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 13:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 13:54 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Focus 1.6 TDCI 158000km unikat

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 10:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Skoda Roomster Fabia 1.2 MPI 70KS van 2007

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
22 септ. 10:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 септ. 10:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 12:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

TOP VW POLO 1.4TDI/FULL OPREMA/REGISTR DO 03.2023

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
19 септ. 03:12 Автомобили , Скопjе , Бутел

Prodavam/Zamenuvam VW Polo 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
18 септ. 21:51 Претпријатие Автомобили , Гостивар

VW POLO 1.4 TDI BleMotion UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
18 септ. 18:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Polo 1.0 2015

8 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999
18 септ. 17:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VOLKSWAGEN POLO 1.2 TDI 55KW BLUEMOTION HIGHLINE

6 199 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
17 септ. 20:32 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.4 TDI 75 KS 170000 KM NOVO - 07.MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 септ. 17:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volkswagen Polo 1.4i uvoza od svajcarija

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 16:57 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Volkswagen Polo 1.2TDi 75ks mozna zamena 2012

5 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
14 септ. 16:53 Претпријатие Автомобили , Велес

VW Polo1.2 tdi-BlueMotion 2012 navigacija

5 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 19:30
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava Polo 1.4 TDI

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 17:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Polo 2011 1.6 TDI

5 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 07:15 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2 benzin klima

3 МКД

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 септ. 20:15 Автомобили , Битола

Se prodava VW Polo vo mnogu dobra sostojba

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 10:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO - III - DIZEL 1,5 DCI FACELIFT/12

4 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
09 септ. 13:14 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Polo Trendline 1.2tdi 75hp

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Fiat | Punto
  • Polo во категорија Автомобили | Peugeot
  • Polo во категорија Автомобили | Smart
  • polo во категорија Автомобили | Land Rover | Range Rover
  • polo во категорија Автомобили | Wiesmann
  • Polo во категорија Автомобили | Citroën | Xsara Picasso
  • polo во категорија Автомобили | Yugo
  • polo во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа
  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Honda | Accord
  • Polo во категорија Автомобили | Renault | Scenic

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации