Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Seat mk | Продажба на seat leon, seat ibiza, seat altea, seat ateca половни автомобили по идеална цена на Пазар3

Alhambra , 145
Altea , 430
Arona , 10
Arosa , 53
Cordoba , 255
Exeo , 12
Ibiza , 992
Inca , 15
Leon , 833
Mii , 6
Tarraco , 1
Terra , 1
Toledo , 203

Seat mk | Продавање на Вашите seat половни автомобили брзо и лесно со Пазар3! Нашиот сајт е Ваш партнер во продажбата на seat cordoba или seat arona половни возила во Македонија. Огласувајте и купувајте лесно и едноставно, нашиот сајт Ви обезбедува широк избор на возила од секаков тип. Независно дали Ви требаат модели како Seat Leon, Seat Ibiza, или било кој друг модел, Pazar3 е Вашиот прв избор. Огласете ги Вашите seat автомобили и пронајдете ги најдобрите понуди денес.
Секогаш тука за Вас и Вашите потреби за купување и продавање на предмети или недвижности.

Вчера 18:09
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ALTEA 1.9 TDI, STYLANCE, 2007, REGISTRIRANA+SERVISIRANA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 06:36
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

2014 Seat Leon III ST 1.6 TDI (110 Hp) ECOMOTIVE

9 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 08:27
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Скопjе  ·  Центар

Seat Arona 2019

15 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999

Денес 08:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 18:09 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ALTEA 1.9 TDI, STYLANCE, 2007, REGISTRIRANA+SERVISIRANA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:02
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Тетово

SE PRODAVA

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:32
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 2.0 FR 2013

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.9tdi 2008god Avto M&S

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 06:36
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

2014 Seat Leon III ST 1.6 TDI (110 Hp) ECOMOTIVE

9 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 22:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

Seat Ibiza 1.6TDI 95ks 137000km navi AD-Blue EU-6 Maksauto

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
21 фев. 19:59 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Крива Паланка

SEAT ALTEA 1.9TDi 105ks"FACELIFT"-UNIKAT-10god.

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 17:12 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 17:12 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat ibiza

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 16:29 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
21 фев. 15:22 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Seat Leon 1.9 tdi facelift Mobil Stef

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 15:10 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.0 TSI 95KS STYLE 2018G 90.000KM!!

9 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
21 фев. 15:04 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.6 TDI 85KS STYLE 2019G VO TOYOTA SKOPJE

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 2.0TDI 150KS DSG F1 2021g

20 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
21 фев. 14:53 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 2.0TDI 150KS DSG F1 2021g

20 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
21 фев. 14:38 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

Seat Leon FR 2.0 Tdi 110 kw Auto Plac Zurich

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 14:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55KW. ECOMOTIVE MOTOR COPA OPREMA

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 14:28 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Тетово

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55kw 2011god. "AVTOCENTAR"

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 09:34 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.6 TDI 85KS STYLE 2019G VO TOYOTA SKOPJE

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 08:28 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Altea 1.6tdi 77kw 2011god Ecomotive Facelift

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 21:26
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Центар

SEAT LEON

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 20:04 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Карпош

SEAT IBIZA 1.6TDI 80KS 2017 ODLICNA SOSTOJBA

8 190 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 19:52 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

Seat Leon 1.6tdi 105ks 2015 led navi full

10 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 19:50 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

SEAT LEON 1,6 TDI 90 KS SPORTLINE !

8 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 19:50 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кочани

SEAT IBIZA 1,2 TDI DIZEL SO 75 KS 2010 GOD !

4 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 18:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Сопиште

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 15:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Битола

SEAT LEON 1.9 TDI ××× MODEL 2007 ××× 77 KW

4 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 15:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 2020g DSG7

21 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 10:56
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat leon 1.9

5 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 19:22 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 2.0 TDI FACELIFT

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDi 105ks moznost na rati 2013

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDi 105ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2012

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon FR 2.0TDi 170ks NAVI/XENON MOZNOST NA RATI - 2013

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 11:26 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Тетово

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW FR

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 11:04 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Центар

SEAT LEON FR 1.5 ETSI 2020

Година: 2020
Километража: 60 000 - 64 999
19 фев. 10:31 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Ibiza 1.4 TDI 2010 godina

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 19:36 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SEAT ATECA 1.5 TSI DSG Experience 36.000 km

25 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 30 000 - 34 999
18 фев. 10:33 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

SEAT IBIZA 1.6 BENZIN��������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев. 18:12 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 10:34 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Битола

SEAT IBIZA 1.4 86KS. STYLE *EDINSTVEN NA PAZAROT*

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев. 09:32 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Leon COPA 2.0 TDI Cominrail 2012

7 800 ЕУР

17 фев. 02:23 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Leon COPA 2.0 TDI Cominrail 2012

7 800 ЕУР

15 фев. 13:50 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Крива Паланка

Seat Arona 1.6 TDI 95ks DSG avtomatik navi 2020 Vip Auto

16 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
15 фев. 09:04 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Seat Leon Fr 150ks 2013 panorama

11 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 07:45 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.0 MPI 70KS STYLE 2018G VO TOYOTA SKOPJE

9 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
13 фев. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
13 фев. 12:32 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

SEAT IBIZA 1.2 75 KS STYLANCE 105000 KM - 10.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999

Seat автомобили на Пазар3


Seat mk | Pazar3, Ви нуди едноставна и брза платформа за продажба на Seat половни автомобили. Со голем избор на модели, при купување на Пазар3 Ви се достапни моделите како: “seat cordoba 2008”, “seat leon”, “seat ibiza” и многу други. При огласување специфицирајте го моделот, како што се Seat Leon, Seat Ibiza, Seat Altea, Seat Ateca, и други, и многу полесно ќе ги достигнете потенцијалните купувачи или продавачи.
Кога станува збор за продажба на Seat половни автомобили, ние Ви нудиме неколку корисни совети. Прво, обезбедете се дека огласот е детален и точен, со наведување на годината на производство и моделот. Дополнително, додадете квалитетни слики што ќе го прикажат автомобилот од секој агол. Не заборавајте да нагласите карактеристики, како поминати километри, состојба на мотор и каросерија. Со сите овие совети при огласување Вашето возило многу лесно и едноставно ќе го пронајде новиот сопственик.
Со Pazar3, купувањето на Seat половни автомобили е уште полесно. Користете го филтерот за пребарување за да пронајдете точно она што Ви треба, и веднаш контактирајте со потенцијалните купувачи или продавачи. Не губете време, огласете го Вашиот автомобил или пронајдете го вашиот посакуван Seat автомобил на Pazar3 денес.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации