Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Škoda , 1162
Peugeot , 33
Renault , 25
Audi , 24
Opel , 18
Seat , 18
Citroën , 16
Ford , 14
BMW , 9
Toyota , 7
Nissan , 6
Fiat , 5
Hyundai , 5
Mazda , 4
Volvo , 3
Chevrolet , 2
Kia , 2
Honda , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Skoda,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Skoda | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 08:44
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA SEAT TERRACO 4X4 2.0 TDI 150KS DSG A/T 2021G

32 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 10:44
Линк
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 23:14
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Куманово

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 10:44 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:59 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI BIZNIS AVTO MIRO

16 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 115KS N-CONECTA AVTO MIRO

16 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:05 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G

15 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT KADJAR 4X4 ENERGY 1.6 DCI 130KS 6MT 2018G

17 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 08:58
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT TERRACO 4X4 2.0 TDI 150KS DSG A/T 2021G VO TOYOTA SK

32 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT MEGANE 1.0 TCI 115KS 6MT SEDAN 2021G 50.000KM!

14 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 08:55 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS SDN 2017G 76.000KM!

12 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 08:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 90KS TRENDLINE 2017G TOYOTA SK

14 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:51 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA FABIA 1.0 MPI 60KS AMBIENTE 2020G ВО ТОYOTA SKOPJE

11 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.0 TSI 115KS DSG A/TSTYLE 2018G

12 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ARONA 1.6 TDI 95KS STYLE A/T 2019G VO TOYOTA SKOPJE

16 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 08:48 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD FOCUS 1.5 TDCI 95KS 6MT TREND 2019G VO TOYOTA SK

12 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:46 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G ( 6 VOZ)

15 490 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:44
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA SEAT TERRACO 4X4 2.0 TDI 150KS DSG A/T 2021G

32 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 08:42 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I 130KS COMFORT 2019G

15 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 110KS EXECUTIVE 2018/2019G

14 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 08:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2018G VO TOYOTA SKOPJE

9 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO SW 1.5 DCI 75KS LIMITED 2018G VO TOYOTA

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 08:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 150KS HIGHLINE 2017G 87.000KM!

18 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 08:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 150KS 4X4 TRENDLINE

21 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:18 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 40.000km DIGITAL PORSCHE SKOPJE

21 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 15:32 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skoda octavia

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:35 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 BUSINESS-MYLD-HIBRID-DIZEL S-TRONIC KUPEN MK/21

36 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:01 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Skoda Superb

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
Вчера 11:28 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.6 TDI 80KS STYLE NEW MODEL 2018G 69.000KM

10 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 09:58
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Тетово

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 15:36 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
20 апр. 13:33 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 11:20 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BIZNILINE AVTO MIRO

21 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
20 апр. 11:20 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
20 апр. 09:39 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA RAPID SPACEBACK 1.6MPI 2017

8 250 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 07:12 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4tdi 2008god

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 16:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
19 апр. 14:33 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Крива Паланка

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 150 KS DSG FACELIFT VIP AUTO

16 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
19 апр. 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rent a Car

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
19 апр. 08:08
Линк
Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

TOYOTA COROLLA 1.6 VVT-I 110KS SOL 2003G

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 08:05 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 08:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

8 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
19 апр. 08:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
19 апр. 01:21 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

. skoda oktavija 1.6 dizel

1 МКД

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
18 апр. 20:25 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Karoq Ambition (+ dodatna oprema) 1.6 TDI

23 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
18 апр. 14:58 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
18 апр. 10:51 Автомобили  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Велес

Prodavam Skoda Rapid 1.2 MPI

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
18 апр. 10:20
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA KAROQ 1.6 TDI

17 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр. 09:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Skoda | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

skoda Skoda Skoda Skoda fabia Skoda skoda Skoda skoda skoda skoda

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации