Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 241
Renault , 71
Ford , 63
Peugeot , 60
Fiat , 58
Audi , 51
Citroën , 48
BMW , 41
Seat , 34
Hyundai , 19
Kia , 18
Alfa Romeo , 17
Nissan , 12
Mazda , 11
Chevrolet , 10
Lancia , 10
Škoda , 9
Smart , 9
Honda , 6
Toyota , 3
Corvette , 2
Daewoo , 2
Lada , 2
Suzuki , 2
Yugo , 2
Aixam , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Pontiac , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор avtomobili,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: avtomobili | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 ALLURE

12 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Otkup na avtomobili

09 дек. 21:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

PEUGEOT 308 15 BLUEHDI 100 euro-6 servisna kniska ✅

11 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
09 дек. 09:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VOLKSWAGEN ARTEON 2.0 TDI 150KS 2019 DSG ELEGANCE

27 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
09 дек. 09:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 208 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 PREMIUM PACK

8 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
09 дек. 09:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ATECA 1.6 TDI 115KS 2020 XCELLENCE DSG AUTOMATIC

19 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 09:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 BLUE HDI 130KS 2019 URBAN CROSS AUTOMATIC

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
09 дек. 09:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 BLUE HDI 130KS 2018 AUTOMATIC 7 MESTA

18 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек. 09:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 BLUE HDI 130KS 2019 SHINE ODLICEN

17 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
09 дек. 09:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 5 G30 2.0D 150KS 11.2018 LUXURY LINE 104.000KM

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
09 дек. 09:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 208 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 PREMIUM PACK

8 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
09 дек. 09:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 BLUE HDI 130KS 2018 GT LINE AUTOMATIC

19 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
09 дек. 00:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KIA SOUL 1.6 CRDI 128KS 2015 LIMITED EDITION

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
08 дек. 23:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

FORD KUGA 2.0 TDCI 150KS 2018 4X4 TITANIUM AUTOMATIC

17 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
07 дек. 23:14 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 12:37 Претпријатие Автомобили , Битола

AUDI A5 2.0TDI 190KS. SPORTBACK (2xSLINE)

25 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 12:35 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.2 80KS (MODEL 2008)

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 12:30 Претпријатие Автомобили , Битола

RENAULT LAGUNA III 1.5DCI 110KS. 6BRZINI (DYNAMIQUE)

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 12:29 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0TDI 110KS. (REG*SERVIS*NOVI GUMI)

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 12:28 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.4 86KS. STYLE *EDINSTVEN NA PAZAROT*

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 дек. 12:27 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES A160 CDI 90KS. AVTOMATIK (AVANTGARDE)

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 17:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
02 дек. 17:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL ASTRA G 1.4 PLIN +BENZIN 2009 GOD KAKO NOVA

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
01 дек. 11:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Astra H 1.6 twinport 2005 full oprema fabrika

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 12:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
28 ноем. 19:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Passat 2.0tdi 2007 full oprema 6 brzini prekrasen

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 16:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
22 ноем. 08:59 Претпријатие Автомобили , Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
22 ноем. 08:59 Претпријатие Автомобили , Ресен

Se za vasiot dom mozna zamena za avtomobili vozila

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
21 ноем. 16:36 Автомобили , Скопjе , Скопје

Otkup na avtomobili vo Skopje

21 ноем. 15:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

Otkup na avtomobili vo Skopje

21 ноем. 14:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT SEICENTO 1.1 BENZIN PLIN

1 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 15:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Avtomobili po ekstra realni ceni Avto Miro

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
16 ноем. 23:01 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW 318D 143KS. FACELIFT (PREMIERE)

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 22:59 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI REG. 09/2024*SERVISIRAN

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 22:58 Претпријатие Автомобили , Битола

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 ноем. 22:57 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.2 60KS. FACELIFT (137 500KM. GARANCIJA)

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
06 ноем. 16:22 Автомобили , Скопjе , Скопје

Jaguar XF Sportbrake super povolno

15 000 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 23:53 Претпријатие Автомобили , Битола

FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS.

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 окт. 23:49 Претпријатие Автомобили , Битола

AUDI A4 B9 35TDI 150KS. EURO6B (BUSINESS EDITION)

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 23:48 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X1 2.3D 204KS. XDRIVE AUT. 7G-TRONIK (M PAKET)

11 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 окт. 23:27 Претпријатие Автомобили , Битола

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
03 окт. 23:23 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. (GT LINE)

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување avtomobili | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации