Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Focus | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Focus | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 фев. 14:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 66KW

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 12:38 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS TITANIUM 176000 KM - 10.MT Auto

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 04:17 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS - Reg..Prva boja..Registriran

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
03 јан. 21:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Fokus - Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
12 ноем. 15:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Продавам Ford Focus TURBO DIESEL, 2002 г.

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 13:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Se prodava Ford Focus

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 03:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 01:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford fokus

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 21:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

SE PRODAVA FORD FOCUS

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 16:53 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.8 tdci

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
20 мај 14:56 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus Caravan 2002

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 19:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 14:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

SE PRODAVA FORD FOCUS SEDAN 1.4

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
15 мај 18:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Одлично сочуван и штедлив Форд Фокус

2 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 17:46 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.6hdi -06 ALEK PRODADENA

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
24 ноем. 14:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
04 фев. 15:55 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 18:39 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.8 TDCI

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 21:25 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6HDI ALEK..PRODADENA

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 јул. 17:42 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.6 tdci

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 19:43 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.8 TDDI

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 23:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford FOCUS 1.8 Diesel registriran

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 10:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.8 TDCI reg cela godina

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:52 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.8 TDCI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 20:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI (HDI) 90hp EURO4

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт. 20:25 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.8 TDCI -02

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 10:51 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI -07

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 16:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus -02

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
26 мај 17:44 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
11 јан. 14:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.6 TDCI NAFTA -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 ноем. 22:12 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.4 benzin -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
25 окт. 15:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 20 -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Focus | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации