Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:04
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 15:04
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
06 јун. 18:33 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 16:05 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 1.9 116ks

2 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 03:59 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 2.0TDI 170hp full option

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 08:14 Претпријатие Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 2.0TDI DSG

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 19:35 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 5 2001

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 15:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat b6 2005

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 21:00 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT VARIANT 1.9 TDI 135 K

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 19:10 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Volkswagen Passat tdi 2008

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 12:05 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT 1.9TDI 90ps CELA GOD REG KLIMATRONIK

2 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 13:04 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 фев. 09:45 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat 4 motion -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 14:19 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 4 MOTION

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 22:30 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat karavan

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
12 јун. 23:53 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat sporthile

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 11:42 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat itno

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 07:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B6 2.0 TDI 140KS

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
08 апр. 07:17 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B6 2.0 TDI 140KS

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 00:32 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT itno

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 14:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
29 јан. 18:08 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat CC

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
21 ноем. 14:23 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 11:40 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

VW PASSAT 1.9 TDI 110 KS

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 00:57 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 2.0 TDI

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
08 јан. 14:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 15:06 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 2.0 170 ks DSG

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 12:21 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW PASSAT

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
02 јун. 14:30 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat

2 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 22:26 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 15:44 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 1.9 110ks -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
16 авг. 17:46 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat -00

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
27 јул. 23:52 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

OPEL ASTRA -04

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 12:48 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW PASSAT FULL OPREMA -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 20:34 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat karavаn plin atest -93

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
21 мар. 22:24 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat -07 na mk tablici

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 03:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 17:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 1.9TDI 131ks HIGHLINE FULL OPREMA -01

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 20:36 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat karavan -92 moze zamena

1 100 ЕУР

Година: 1992
Километража: 35 000 - 39 999
24 дек. 13:25 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 D KARAVAN-92

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
14 дек. 02:06 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat 1.9 TDI 110KS -98

2 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 09:04 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat 1.9tdi 110hp full oprema MOZE ZAMENA

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 10:13 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat 1.9 TDI -99

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 09:31 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat vo odlicna sostojba -08

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 17:22 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
07 фев. 17:04 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat so full oprema -98

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 15:45 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Passat -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

passat Passat Passat Passat passat Passat Passat Passat passat Passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации