Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 3555
Opel , 155
BMW , 92
Audi , 89
Peugeot , 61
Renault , 51
Ford , 47
Seat , 41
Citroën , 39
Fiat , 32
Alfa Romeo , 21
Nissan , 16
Toyota , 14
Mazda , 12
Škoda , 9
Hyundai , 8
Kia , 6
Volvo , 5
Honda , 4
Chevrolet , 3
Suzuki , 3
Lancia , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор passat,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: passat | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 септ. 13:08
Линк
Автомобили , Гостивар

NISSAN X TRAIL 2.2 4X4 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 20:56 Автомобили , Дебар

VW Passat 170ks 125kw

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Passat 2.0

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:22 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Passat

19 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
01 окт. 18:17 Автомобили , Скопjе , Карпош

PASSAT.1.9.TDI.110.KS.99.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 299 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 16:11 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Passat CC 2.0tdi 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 13:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai I 30 1.6CRDI 66KW uvoz Belgija

5 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
01 окт. 13:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
01 окт. 13:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.9 TDI 105KS SPORT NOVA - 10

7 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 12:38 Автомобили , Скопjе , Сарај

PASSAT B6 DSG AUTOMATIK HIGHLINE 170 PS

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 12:35 Автомобили , Штип

Passat cc

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 12:34 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Passat b6

5 300 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 12:34 Автомобили , Кочани

VW PASSAT 2.0 TDI 2014 god. ( DSG )

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 12:32 Автомобили , Прилеп

Se prodava Passat 2.0

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт. 12:31
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW PASSAT 2.0TDI 150HP 2016. 072308506

18 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 12:19
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW PASSAT 2.0TDI 150HP 2016. 072308506

18 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 11:43 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Passat2.0 TDI 103kw 6 brzini 2012 AVTOCENTAR

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 11:22 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Passat 1.8 55kw 1993 Avtocentar

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 11:04 Автомобили , Тетово

Volkswagen Passat B6 2.0 TDI 110ps

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 19:16 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PRODAVAM PASSAT 2010 1.6 TDI KAKO NOV

8 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
30 септ. 14:58 Автомобили , Гостивар

VW Passat 1.9

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
30 септ. 14:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Passat R line1.6TDI 105 KS 2010

7 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 14:25 Автомобили , Куманово

Passat 2.0 2006 god 103KW- Extra sostojba

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 септ. 13:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Focus 1.6 TDCI 158000km unikat

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
30 септ. 13:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 септ. 13:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
30 септ. 13:08
Линк
Автомобили , Гостивар

NISSAN X TRAIL 2.2 4X4 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 септ. 09:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
30 септ. 09:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
29 септ. 21:05 Автомобили , Штип

VW Passat cc

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 19:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Passat 1.4 benzin 110kw so fabricki metan

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
29 септ. 15:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM - 08..MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 15:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
29 септ. 15:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
29 септ. 15:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.4 78 KS BENZ-PLIN 127000 KM CH -07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
29 септ. 15:26 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM - 08..MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
29 септ. 15:25 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
29 септ. 15:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NAVI - 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
29 септ. 15:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

DAIHATSU TERIOS 1.5 105 KS 4X4 NAVI 124000KM -08.MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
29 септ. 15:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320 D 177 KS NAVI XENON FEJSLIFT - 10.MT Auto

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
29 септ. 15:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 145000 KM TITANIUM - 11. MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
29 септ. 15:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување passat | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Passat passat Passat Passat Passat passat Passat PASSAT Passat passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации