Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Македонски Брод

Opel , 17
Daewoo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Македонски Брод , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Македонски Брод или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 јул. 16:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel astra 2.0 TDI

1 500 ЕУР Price Reduced

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel Astra 2.0

1 500 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel Astra 2.0

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel Astra 2.0

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 21:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel Astra 1999 dizel

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 22:08 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Македонски Брод

Se prodava Opel Meriva CDTI 1.7 isuzu motor

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 03:14 Автомобили  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Македонски Брод

Daewoo Lanos benzin/plin 2000 godina 1.5

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 20:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Македонски Брод

OPEL CORSA 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Македонски Брод

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 17:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

OPEL ASTRA 2.0DTL 16v

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 21:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Македонски Брод

OPEL CORSA 1.2 SPORT VERZIJA 55KW ODLICNA

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 14:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel Astra 1.6 16v plin atest itno

1 950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 20:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Македонски Брод

OPEL CORSA C so 5 vrati

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 17:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Македонски Брод

OPEL CORSA 1.4 16V BENZIN/PLIN

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 18:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

OPEL ASTRA 1.7 DIZEL ITNO

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 03:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Македонски Брод

Opel Zafira 2.0 DTI registrirana cela god -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 20:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Македонски Брод

Opel Zafira 2.0 DTI -01 reg

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 13:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Македонски Брод

Opel Astra H COSMO -04

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Македонски Брод не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • opel corsa in category Автомобили | Nissan | Juke
  • opel corsa in category Возила
  • OPEL CORSA in category Автомобили | Ferrari
  • opel in category Возила
  • Opel in category Автомобили | VW Volkswagen | Sharan
  • Opel astra in category Возила
  • opel frontera in category Автомобили | Hyundai
  • opel corsa in category Автомобили | Ford | Escort
  • opel astra in category Резервни делови
  • Opel in category Автоделови и Опрема

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации