Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Неготино

Ford , 33
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор ford,по категорија Автомобили,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: ford | Сите | Автомобили | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 јун. 02:54 ,

Ford Escort 1.8 Dizel

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 13:30 ,

ford focus (turnier 1.8 tdci)

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 13:27 ,

Ford Mondeo

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 09:11 ,

FORD GALAXY minivan

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
09 дек. 15:42 ,

Ford Ranger -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 18:21 ,

Ford Escort

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 19:22 ,

Ford Fiesta

450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 08:54 ,

Ford Focus

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 20:13 ,

Ford Focus

2 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 22:41 ,

Ford Escort za delovi

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 14:52 ,

Ford Escort Top sostojba

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 20:26 ,

Ford Fiesta CL 1.1 TNG

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 40 000 - 44 999
24 мар. 14:46 ,

Ford Focus 1.8 TDI

2 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 17:05 ,

Ford Fiesta

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
09 ноем. 06:26 ,

Skoda Felicia

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
17 септ. 13:03 ,

Ford Escord 1.8 dizel

550 ЕУР

Година: 1991
Километража: 350 000 - 399 999
29 јул. 09:34 ,

Ford Mondeo 1.8

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 12:07 ,

Ford Transit

2 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
26 апр. 21:21 ,

Ford Transit

2 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 01:58 ,

FORD FOCUS

2 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
16 мар. 10:12 ,

FORD MONDEO STAKLO SOCUVAN

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 мар. 22:59 ,

FORD ESCORT PLIN KLIMA

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 03:50 ,

Ford Mondeo GIA

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
10 фев. 20:47 ,

Ford Mondeo GIA

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 јан. 18:19 ,

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 15:33 ,

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 04:56 ,

Ford Mondeo 1.8 -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 17:20 ,

FORD FUSION -03

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 17:23 ,

Ford Focus 1.8tdci 115KS REGISTRIRAN DO 20 01 2017

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:39 ,

Ford Mondeo 1.8 -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 01:02 ,

Ford Mondeo 1.8 -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 17:50 ,

Ford Focus 1.8 TDCI -07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 14:40 ,

FORD FOCUS ghia -03

3 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 08:57 ,

Ford Escort -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување ford | Сите | Автомобили | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Dodge
  • ford focus во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • ford fiesta во категорија Автомобили | Ford | Mondeo
  • ford mondeo во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 147
  • Ford во категорија Автомобили | Renault | Scenic
  • Ford fiesta во категорија Автомобили | Kia | Picanto
  • ford galaxy во категорија Автомобили | Ford | S-Max
  • ford transit во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • ford transit во категорија Автомобили
  • ford fiesta во категорија Автомобили | VW Volkswagen | New Beetle

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации