Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 дек. 21:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA F 1998 GODINA 1.6 16V ECOTEC

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 21:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA F 1.6 8V TNG REG CELA GODINA TOP !

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 окт. 11:57 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 2013GOD FACCELIFT

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 21:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
04 јун. 20:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra G 1999 1.6 8v Tip Top

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 11:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Super Opel Astra F 1.6 servo registriran do 02.2024

899 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 12:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel astra

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 14:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1992

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 20:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel astra

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 02:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Per pjese

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 18:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1.7 TD

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 11:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 23:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel astra h cosmo 19 cdti 150ks

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
08 мај 11:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1.6 atest plin full oprema klima

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
29 мар. 17:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1.6 full oprema plin a-test registrirana

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 16:44 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel astra 2006

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 09:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra dizel 2012

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 12:59 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Аstra 1.6 benzin itno

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 20:15 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 2012 dizel

6 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 22:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

astra f

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 13:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 2.0 dizel 2010

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
01 јан. 21:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA 1.9 CDTI Automatik

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 08:18 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA SPORT PLIN FULL OPREMA REGISTRIRANA

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
09 септ. 15:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA 1.6 A TEST PLIN REGISTRIRANA

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 17:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra H 1.4 Benzin PlinAtest -06

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 18:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra H 1.9 CDTI

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
29 дек. 13:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra GTC 1.6 benzin -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 07:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 23:49 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra karavan

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 20:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA H 1.7 CDTi 125ks OPC verzija ITNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra GTC 1.9-120ks 6speed -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 14:44 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA F NOVI ZIMSKI GUMI REGISTRIRANA KLIMA

690 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 01:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 09:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

EXTRA OPEL ASTRA G DIESEL/FULL OPREMA REGISTRIRANA

1 490 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 16:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA H enjoy 1.9cdti -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
12 септ. 23:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 17:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 авг. 16:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA 1.7

3 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 14:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA G 1.2 PLIN A-TEST RG DO 22.12.2019

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 20:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel ASTRA H 1.7 CDTI

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
25 мај 13:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1.7 CDTI ISUZU ITNO

3 500 ЕУР Намалена цена

22 мај 17:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1.7 cdti

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 10:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra GTC 1.9 cdti -06

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 апр. 14:13 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA GTC 1.3 TDCI -06 EXTRA/FULL

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 22:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1.6i TNG

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 17:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
05 мар. 19:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1.9 Disel

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 23:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
25 фев. 00:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

NAJEVTINA OPEL ASTRA G/KLIMA/SERVO VOLAN/C.BRAVA/Z

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации