Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Скопjе

Agila , 3
Antara , 7
Astra , 126
Combo , 5
Corsa , 177
Frontera , 6
Insignia , 6
Kadett , 7
Meriva , 39
Omega , 4
Senator , 1
Signum , 5
Tigra , 5
Vectra , 54
Vivaro , 1
Zafira , 23

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 12:47
Linku:
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се Продава Опел Корса

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

22 апр. 21:04 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra H 1.9CDTI "REDIZAJN" 2010 God 6-Brzinski Menjac

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 10:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Insignia Sport 2.0 CDTI

100 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 12:38 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra K SW 1.6cdti 110ks Business MT

10 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 14:19 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Grandland X 1.5D 130ks Business AT8

15 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
17 апр. 12:13 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Insignia Grand Sport 1.6 cdti 136 ks Innovation MT

14 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
16 апр. 12:22 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra K 1.5D Turbo 105ks Edition MT

13 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
15 апр. 12:24 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 2013GOD FACCELIFT

5 650 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 12:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се Продава Опел Корса

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 11:49 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

ODLICNA OPEL CORSA 1.2/ SO OPREMA/ REGISTRIRANA

999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 23:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Signum  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA OPEL SİGNUM 2008 AUTOMATİK

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 16:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Vectra 1.6i 16v

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 12:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL CORSA D 1.3 CDTI

4 399 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 16:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ANTARA 4X4 2.0 cdti

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар. 11:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel insignija

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
09 мар. 13:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Vectra B 1.6 16v FABRIKA !!!

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 14:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP OPEL CORSA 1.2/FULL OPREMA/PLIN A-TEST/REG.CELA GODINA

1 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 09:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Бутел

EXTRA OPEL MERIVA 1.7CDTi/ISUZU/REG.CELA GODINA

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 09:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP OPEL CORSA /PLINSKI URED/REG.CELA GODINA

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 21:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA F 1998 GODINA 1.6 16V ECOTEC

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 21:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA F 1.6 8V TNG REG CELA GODINA TOP !

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 13:18 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa D 1.2 Benzin-Plin, Motor na Lanche

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 22:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Omega  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL OMEGA 2.0 DTI 2000 G TOP SOSTOJBA

1 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 14:51 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL CORSA B 1.0 /REGISTRIRANA CELA GODINA/OPREMA

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 19:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Продавам Opel Corsa C

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 17:44 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL CORCA C ECOTEC / SO OPREMA / REG.DO 25.02.2024

1 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 21:58 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
24 јун. 19:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa 1.3 Cdti - Klima

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 јун. 15:07 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa 1.0 servo registrirana do Noemvri 2023

999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 19:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Corsa 1.7dti full oprema klima servo odlicna

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 20:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra G 1999 1.6 8v Tip Top

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 11:57 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Agila 1.2 full oprema plin registrirana

1 590 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 16:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam opel vectra c 1.6 16v 2005 vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 11:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Super Opel Astra F 1.6 servo registriran do 02.2024

899 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 12:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel astra

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 10:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Zafira

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 08:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Vectra A 1.8 66kw 90ks registrirana zimski gumi

890 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 08:52 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ekstra Opel Corsa 1.2 plin a test novi gumi registrirana

1 199 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 21:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel corsa 1.0

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 јан. 14:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

ODLICNA OPEL CORSA 1.2/PLIN/REGISTRIRANA DO 23.11.2023

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 14:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Astra 1992

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 19:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Opel Corsa 1.0

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 16:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa C

2 190 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 10:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Vectra c 2.2 dizel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 19:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa C 1.0 eco full oprema zimski gumi registrirana

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 12:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel corsa c

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
27 ноем. 11:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
24 ноем. 03:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel corsa

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 19:40 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel corsa C

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
08 ноем. 00:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa 1.3 CDTI

2 450 МКД

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации