Оглас од претпријатие Објавени: окт. 16 2023 11:57

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 2013GOD FACCELIFT

ЕУР

Објавени: окт. 16 11:57
Прегледи: 49
OPEL ASTRA SPORT TOURER 1.7CDTI 81KW 2013G FACCELIFT FUL OPREMA ODLICNA SOSTOJVA DVA KLUCA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA Опис на линк

Oglasuvac

Oglasuvac
Посети ја страната на нашата продавница

Ilinden

078448842

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации