Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струга

BMW , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 5 | Сите | Автомобили | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мар. 14:24 ,

VW Golf 5 1.4 benzin staklo

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
29 фев. 16:29 ,

VW Golf 5 donesena od stranstvo SWISS

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 09:59 ,

VW Golf 5

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 21:02 ,

VW GOLF 5 -08 1,9 dizel

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 15:23 ,

BMW X5 3.0 SD

17 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 13:55 ,

VW Golf 5

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 21:26 ,

Golf 5

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
12 ноем. 13:19 ,

VW Golf 5 2.0

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 09:02 ,

VW Golf 5 2.0 tdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 20:08 ,

VW Golf 5 GT TDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 21:41 ,

VW Golf 5 1.9 tdi TOP

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 09:15 ,

Golf 5 1.9 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
04 окт. 22:15 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

5 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 11:58 ,

VW Golf 5

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 18:24 ,

VW GOLF 5 1.9

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 10:07 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9TDI STAKLO

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 23:24 ,

VW Golf -04

5 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
24 јул. 05:08 ,

VW Golf 5 2.0 tdi -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 22:53 ,

VW Golf 5 -04

5 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
18 мар. 12:06 ,

VW Golf 5 GT -08

8 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 04:17 ,

VW Golf 3 sport stranski odlicen -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
15 мај 16:01 ,

VW Golf 5 -09

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 5 | Сите | Автомобили | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации