Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 апр. 17:47
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI 16V 4Motion

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
10 апр. 21:01
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION DSG 190 KS 2015 GOD

16 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 300 000 - 349 999

Вчера 09:08 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 17:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI 16V 4Motion

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
17 апр. 09:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PASSAT B6 2.0 TDI common rail 2008 so FULL oprema

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 00:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PassatAllttrack 2.0 TDI 190KS od 2020god, so Full oprema!

27 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 21:01
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION DSG 190 KS 2015 GOD

16 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 300 000 - 349 999
29 мар. 21:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PASSAT B8 1.6 2017 TDI BLUMOTION

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 20:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT B8 1.6TDI 120KS COMFORTLINE 2018 GOD.

21 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
06 мар. 09:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat - neuvezen

21 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
10 фев. 11:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 1.6TDI 2018GOD

17 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 14:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Пасат

13 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 300 000 - 349 999
27 авг. 18:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Pasat 1.6 TDI

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 14:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 2006 dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 20:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам Volkswagen Passat караван

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 08:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Passat B8 motor 2.0 manuel 2015 so pominati 184

15 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 18:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 140ks TDI

11 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 23:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA WV Passat 2.0TDI 140ks 8V 2006g

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 12:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава VW Passat 1.6tdi

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 јул. 13:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Pasat B7 2.0 tdi bluemotion start stop

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
02 јул. 11:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PASAT 2009 GOD !!! DSG SO FULL OPREMA

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 08:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 1.9 disel 2004

3 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 22:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat B5 1.8T 2000

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 21:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 2.0 140ks 2005

5 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 14:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 2.0 8v 2002 benzin plin

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 19:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat B5 1999

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 02:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 140KS 2006

5 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 18:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 1.9 2006 kupen od Porsche MK so realni 210.000km

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 13:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Pasat 2012 140KS karavan

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг. 16:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PASAT 2.0/140KS 2012 KARAVAN B7

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 21:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 1.9

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 08:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Passat

4 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 17:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam passat 2.0 tdi 143 ks

5 190 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 23:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2008 HIGHLINE *NE UVEZEN*

6 990 ЕУР

26 ноем. 12:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT -12

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 10:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 1.9TDI uvezen od CH perfekten

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 16:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam pasat prv gazda

13 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
10 септ. 15:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat Automatic 140 KS

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 15:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Passat

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
14 авг. 11:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat -95

Година: 1995
Километража: > 500 000
13 авг. 22:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Itno

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 00:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava

1 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 12:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 1.9 tdi -02

2 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 20:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 00:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT -10 2.0 TDI DSG EURO5 GERMANIJA

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 22:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT limo 1.9 TDI -06 GERMANIJA

5 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 22:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT -07 2.0 TDI 6Brz. 8V NAVI GERMАNIJA

5 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 21:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 TDI -08 SPORTLINE GERMАNIJA

5 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 16:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
16 фев. 19:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat Karavan

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 фев. 15:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat 2.5 tdi

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 23:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT -06 2.0TDI 8V 6 BRZINI

5 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen Passat | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации