Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 395
Passat , 166
T4 , 1
T5 , 1
Arteon , 1
Beetle , 7
Bora , 3
Caddy , 17
CC , 3
Crafter , 1
Fox , 10
ID.3 , 2
ID.4 , 1
Jetta , 6
Lupo , 13
Polo , 120
Scirocco , 9
Sharan , 10
Tiguan , 14
Touareg , 4
Touran , 36
Vento , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:56
Linku:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI 16V 4Motion

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
22 апр. 09:25
Linku:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, FULL OPREMA

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 13:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW New Beetle BUBA 1.9TDI 105KS EURO5 AUTO KODEKS

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS DSG-AVTOMATIK AUTO KODEKS

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 1.6TDI 105KS Hight-Line 2011 AUTO KODEKS

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:06 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 19:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VOLSWAGEN VW ID.3 PRO PERFORMANCE 204KS

23 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:51 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Beetle Cabrio R-Line 2.0 TDI so 36.000km

32 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 17:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI 16V 4Motion

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 16:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 13:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 13:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW VOLKSWAGEN JETTA 2012G

9 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Драчево

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:44 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
22 апр. 19:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Golf 6 2.0TDi 140hp 2010g HIGHLINE

7 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 апр. 15:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

POLO 1.2TDI``bluemotion``KLIMATRONIK -178.214km- so SERVISNA

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 14:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VOLSWAGEN VW ID.3 PRO PERFORMANCE 204KS

26 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2021
Километража: 40 000 - 44 999
22 апр. 14:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PassatAllttrack 2.0 TDI 190KS od 2020god, so Full oprema!

27 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 09:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VOLKSWAGEN GOLF V UNITED 1.9TDI 77KW 2007 GODINA FULL OPREMA

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 09:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, FULL OPREMA

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 19:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Polo 1.2TDI Bluemotion Uvoz Holandija 2011 EXTRA

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
21 апр. 16:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
21 апр. 13:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Polo 1.2TDI Bluemotion 75ks Uvoz Holandija 2012 EXTRA

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 13:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 19:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Volkswagen Passat CC 2.0 TDI HIGHLINE// STAGE 1 // 210 HP

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
17 апр. 09:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PASSAT B6 2.0 TDI common rail 2008 so FULL oprema

5 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 13:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

GOLF PLUS

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
15 апр. 00:54 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Arteon R-Line HUD 240ks 2019

33 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
14 апр. 19:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 7 2.0 TDI 150HP 4MOTION "HIGHLINE" BLUEMOTION

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 14:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NEW BEETLE ( BUBA) -2.0 TDI -2016

14 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 21:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION DSG 190 KS 2015 GOD

16 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Golf V 1.9 TDI Sportline Avto Plac Dirala Avtomobili

4 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 20:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Polo

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 18:01 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Golf 6 1.6 tdi-MOBIL STEF

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
08 апр. 17:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Polo 1.2tdi 2011g-MOBIL STEF

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 апр. 07:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Polo 1.4TDl BlueMotion

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 10:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 20 TDI 110 KS MAKSIMALNO SOCUVAN

7 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 09:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 12:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Polo 1.4 TDI Avto Plac Dirala Avtomobili

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 17:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 110 k.s gtd line

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 21:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PASSAT B8 1.6 2017 TDI BLUMOTION

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 20:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW PASSAT B8 1.6TDI 120KS COMFORTLINE 2018 GOD.

21 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 13:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 4

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 10:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Golf 4 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 21:43 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Polo 1.4 TDI Avto Plac Dirala Avtomobili

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
06 мар. 09:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat - neuvezen

21 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
27 фев. 09:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDI -FURGON-TOVARNO

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 17:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Polo 9n 1.4 TDI 2009

4 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 16:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА GOLF 4 1998 год.1.9 TDI 81 kw/110 кс

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
19 фев. 18:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Polo 1.2 TDI

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 10:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам Голф 4

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации