Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп

Golf , 67
Passat , 20
Bora , 1
Caddy , 1
Polo , 4
Sharan , 15
Touareg , 4
Touran , 13
Vento , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 јул. 21:46 , ,

Vw Passat 1,9 TDI

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 21:39 , ,

VW Golf 7 2.0tdi highline 4 Motion

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 15:56 , ,

VW Golf 5 2.0TDI 140ks so novi gumi

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 22:53 , ,

VW Passat 2.0tdi 8V 2006 uvoz ch

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 23:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
02 авг. 22:12 , ,

GOLF 7 1.6 TDI R-LINE PANORAMA KROF

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
08 јул. 14:27 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 10:07 , ,

Golf 7 1.6 Top 2015

10 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
04 мар. 21:59 , ,

Golf 7

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 18:02 , ,

Sharan

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 13:11 , ,

VW Sharan -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 16:52 , ,

Vo Dobro sostojba e mnogu e sačuvan

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
20 јан. 23:13 , ,

se prodava

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
27 дек. 12:11 , ,

Golf 5 1.9

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 09:43 , ,

VW Golf 5 1.9

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 08:56 , ,

VW Touareg 3.0 tdi

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 18:19 , ,

Tuareg

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
27 јул. 17:43 , ,

Golf 4 1.9 TDI 110 kw

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
10 јул. 18:03 , ,

Se predova

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 03:14 , ,

10 Euro

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
26 мар. 00:36 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks

6 599 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 09:52 , ,

VW Passat b5

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 09:30 , ,

VW TOURAN

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
17 окт. 20:30 , ,

Volkswagen Touran

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 18:46 , ,

VW Touareg

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 01:09 , ,

VW Vento 1.9 tdi gti

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 12:23 , ,

VW Sharan

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 17:25 , ,

VW Sharan 1.9 Tdi

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 17:02 , ,

VW Golf 6 -11

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
07 јул. 16:46 , ,

Golf 6 2009

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 17:09 , ,

VW TOURAN 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 20:17 , ,

VW Golf 6

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 21:35 , ,

VW Touran 2.0 tdi itno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 12:53 , ,

VW PASSAT 2.0 FULL OPREMA UVEZEN CH SO SERVISNA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 22:16 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

1 111 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
11 јан. 16:47 , ,

VW GOLF 3 TDI 1.9

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 08:03 , ,

VW Touran facelift

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 ноем. 11:25 , ,

VW Golf 5 1.9

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 16:54 , ,

VW Golf 6

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 18:32 , ,

Golf 3 1.9 TD

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 20:38 , ,

VW Caddy -07 so 7 sedista tdi 1.9

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг. 15:08 , ,

Se prodava golf 5 1.9 105 ks moze zamena

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
26 јул. 14:45 , ,

VW Golf 5 i Polo

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 18:05 , ,

VW Golf 5 77kw 105ks 1.9tdi

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 17:53 , ,

VW Golf 5 plus 1.9tdi 105ks 77kw

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 19:54 , ,

VW Touran

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 21:12 , ,

VW Touran 1.9TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 18:16 , ,

VW Golf 7 bluemotin 1.6

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
07 мај 13:04 , ,

VW Passat

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации