Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Авто сервис Д-АС Ауто | Pazar3 огласи


Пронајдете соодветен сервисер за Вашето возило на Пазар3.мк. Д-АС Ауто Сервис е сервис за поправка и одржување на моторни возила од програмата на автомобилските брендови Volkswagen, Skoda, Seat и Audi.Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 20:13 Соби  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava soba

5 000 МКД / месечно

Денес 20:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

изнајмување

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 20:08 Автомобили  ·  BMW  ·  335  ·  Кочани

BMW 335i E93 3.0L inline 6 306hp

15 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:08 Автомобили  ·  MINI  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Сопиште

PRODAVAM MATIZ

1 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:06 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:06 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Alfa Romeo Mito 1.6jtd

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:05 Автомобили  ·  BMW  ·  420  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 420d F36 Grancoupe M-packet

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999

Авто сервис Д-АС Ауто - Пазар3 огласи


Голем број на авто сервиси своите услуги ги нудат на Пазар3.мк. Пронајдете квалитетен авто сервис на кој слободно може да му го доверите Вашиот автомобил.Авто сервис Д-АС Ауто нуди комплетна услуга за сервисирање и одржување на Вашето возило. Технички преглед на возила, Д-АС Ауто комплетна дијагностика, и отворање и поправка на мотори се дел од услугите кои ги нуди Д-АС Ауто Сервис.На Пазар3.мк лесно, брзо и едноставно пронајдете Д-АС Ауто сервис за Вашето возило. Декарбонизација на возила, полирање фарови, репарација на турбини, и секаков вид на поправка и одржување на автомобили, камиони, скутери и други возила е достапна на Пазар3.

Слични пребарувања

das auto servis das auto servis

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации