Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Авто сервис Przo | Pazar3 огласи


На Пазар3.мк лесно и едноставно пронајдете квалитетен сервисер за Вашето возило. Авто сервис Пржо нуди најразлични услуги за сервисирање и одржување на сите типови на возила.10 окт. 22:57 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Битола

PRZO AVTO KOMPLEKS TOYOTA AURIS

6 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 16:44 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Битола

Mercedes-Benz E 200 PRZO AVTO KOMPLEKS

22 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 12:50 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

PRZO AVTO KOMPLEKS FORD FIESTA

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 35 000 - 39 999
23 апр. 12:18 Авто плац Моторцикли (над 50cc)  ·  Крос/Ендуро  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Битола

PRZO AVTO KOMPLEKS DUCATI MONSTER 797

8 499 ЕУР

Година: 2017
23 апр. 12:13 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

PRZO AVTO KOMPLEKS BMW X5

19 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
23 апр. 12:06 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Битола

BMW 730 D PRZO AVTO KOMPLEKS

9 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
23 апр. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Битола

AUDI A8 PRZO AVTO KOMPLEKS

9 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Битола

AUDI A6 ALLROAD QUATTRO PRZO AVTO KOMPLEKS

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Битола

PRZO AVTO KOMPLEKS AUDI A6

25 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Битола

PRZO AVTO KOMPLEKS AUDI A5 QUATTRO

27 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
23 апр. 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Битола

PRZO AVTO KOMPLEKS AUDI A4

6 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 10:23 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Битола

PRZO AVTO KOMPLEKS AUDI A4

12 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 јун. 21:11 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Molerski uslugi

30 дек. 04:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Битола  ·  Могила

Ford Escort 1.8 garaziran -95

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999

Сервис за возила Przo - Пазар3 огласи


Дозволете Вашето возило да биде сервисирано од професионалци. На Пазар3.мк се огласуваат голем број на механичарски сервиси Пржо во Скопје, Битола, Прилеп, Тетово, Кавадарци, Велес и други градови низ земјава.Авто сервис Пржо е опремен со современа опрема за одржување и сервисирање на различни брендови на возила. Авто сервис Przo поседува опрема за електронска дијагностика на возила, компјутерски возила за штелување, продажба на делови и сервисирање на сите типови на возила, Пржо монтирање на плински системи, Пржо машини за компјутерско балансирање на тркала на возила, и нуди многу други авто механичарски услуги.

Слични пребарувања

PRZO AVTO Przo przo Przo 308 Przo Przo307 przo Przo207 Przo Przo 206

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации