Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 11:07
Линк
Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 ЕУР

Број на соби: 4

23 мај 20:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo centar na Gevgelija

115 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
23 мај 02:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran so preubav pogled

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
14 мај 11:07 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 мај 17:56 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam apartmani vo gradba

1 100 ЕУР

Број на соби: 1,5
06 мај 04:58 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Dve kuki vo Gevgelija

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
02 мај 16:47 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Nov Dojran

135 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Површина: 150
26 апр. 09:49 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Kuka so dvor vo Bogdanci

28 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 апр. 15:54 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran Ema

Број на соби: 3
Површина: 20
21 апр. 20:21 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Продажба на куќа во Стар Дојран

90 000 ЕУР

Број на соби: 9
05 апр. 11:40 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdavaat apartmani vo Gevgelija

10 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
01 апр. 13:03 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Куќа во стар Дојран

Број на соби: 9
18 мар. 12:12 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Luksuzna vila vo Star Dojran

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
17 мар. 22:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila vo Star Dojran

Број на соби: 3,5
15 мар. 16:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Mrzenci do Avtopat

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
11 мар. 13:07 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kompletno namestena kuka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
10 мар. 17:31 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Се продава куќа со двор во Богданци

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 мар. 09:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се изнајмува луксузна куќа, Дојран

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
06 мар. 09:02 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Vila so apartmani za iznajmuvanje vo centarot na gradot

360 000 ЕУР

Број на соби: > 10
23 фев. 10:44 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

185 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 фев. 20:27 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kompletno opermeni apartmani za iznajmuvanje

370 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 фев. 21:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kuka House for rent

Број на соби: 3
Површина: 80
16 фев. 21:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 160
10 фев. 16:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojra

35 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
04 фев. 01:55 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka so kompletno opremeni apartmani za iznajmuvanje

370 000 ЕУР

Број на соби: > 10
01 фев. 20:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lux kuka vo Gevgelija 374m2 na top lokacija

299 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
31 јан. 13:48 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava 150m2 kuka vo Gevgelija

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
25 јан. 17:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov Stan vo Gevgelija

930 ЕУР

Број на соби: 3
06 јан. 16:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava kuka vo s.Moin Gevgelija

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 дек. 13:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 дек. 19:07 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava kuka

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
27 ноем. 00:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Продажба на стан

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
19 ноем. 05:09 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran

125 000 ЕУР

Број на соби: 9
13 ноем. 11:21 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

кука во Гевгелија

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
11 ноем. 13:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka vo Star Dojran povolno

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 ноем. 11:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Unikatna kuka vo Star Dojran

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 окт. 10:17 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава

94 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 окт. 00:42 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава

94 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 окт. 14:58 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава

Број на соби: 3
07 окт. 18:35 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Sprat od kuka od 166m2

Број на соби: 6
04 окт. 16:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka so bazen vo Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
03 окт. 18:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Продажба на стан

850 ЕУР

Број на соби: 4
02 окт. 20:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Deloven prostor vo Gevgelija

130 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 септ. 11:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Negorici Gevgelija

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 септ. 18:07 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka 520m2 so deloven prostor parking podrum garaza

Број на соби: > 10
04 септ. 11:02 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prekrasna kuka so pogled na Dojransko ezero

90 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
24 авг. 11:17 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka na odlicna lokacija

32 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 авг. 20:34 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Se izajmuva Nova gradba na kuka

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации