Македонски | Shqip | English |

Se izdava | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 21:04 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 19:47 , ,

Se izdava kat od kuka vo Trnodol

600 ЕУР / месечно

Денес 19:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
Денес 15:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 14:29 , ,

Se izdava kuka

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 08:20 , ,

Se izdava sprat od kuka

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:06 , ,

Se izdava kuka za deloven prostor Taftalidze 1

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 17:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 13:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 200
Вчера 10:51 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 08:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 08:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Број на соби: 4
Површина: 120
20 јан. 20:57 , ,

Se izdava sprat od kukja

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
20 јан. 12:20 Агенција за недвижности , ,

SESTOSOBNA KUKA 220m2 TAFTALIDZE VERO 2

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 170
20 јан. 12:18 Агенција за недвижности , ,

6-SOBNA KUKA 220m2 TAFTALIDZE VERO 2

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 170
20 јан. 12:04 , ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
20 јан. 11:38 , ,

Se izdava sprat od kuka kaj Zeleznicka Stanica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
20 јан. 11:20 , ,

Kuka na Mirno i Atraktivno Mesto

Број на соби: 3
Површина: 70
20 јан. 10:36 , ,

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez vo Centar

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
20 јан. 10:01 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA NAMESTEN SO POSEBEN VLEZ

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
16 јан. 13:47 , ,

Se izdava kuka vo selo Kadino

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
16 јан. 06:50 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
15 јан. 09:31 , ,

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 100
13 јан. 21:12 Агенција за недвижности , ,

IZDAVAM EKSKLUZIVEN APARTMAN OD 170m2 NA VODNO

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
13 јан. 20:00 , ,

Se izdava kuka vo Kapishtec

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
13 јан. 19:40 Агенција за недвижности , ,

PREKRASNA KUKA NA VODNO SO 600m2 DVOR

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200


Кон почеток