Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор butel,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: butel | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 11:18
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 2

550 ЕУР

Број на соби: 5

22 мај 11:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 2

550 ЕУР

Број на соби: 5
20 мај 15:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел 2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 160
15 мај 15:29 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Baram kukja

250 ЕУР

Број на соби: 3
15 мај 12:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Samostojna kukja 127m2 i baraka 60m2 vo Butel 1

200 000 ЕУР

Број на соби: 7
13 мај 18:49 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

DVE KUKI VO BUTEL 1

190 000 ЕУР

Број на соби: 9
10 мај 19:10 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 7
07 мај 12:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 160
02 мај 19:32 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo Butel 2

Број на соби: 6
02 мај 16:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 мај 15:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел 2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 160
19 апр. 20:58 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел Shitet shtepi ne Butel

400 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 апр. 16:20 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 2

Број на соби: 3
Површина: 80
09 апр. 20:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел

1 ЕУР

Број на соби: 3
05 апр. 13:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Butel 1 stan i kuka nova vo ista parcela

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
30 мар. 10:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел 2

1 ЕУР

Број на соби: 3
20 мар. 12:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel

290 000 ЕУР

Број на соби: > 10
17 мар. 15:28 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Shitet shtepi 240 m2 ne Butel 2, Skopje

135 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 мар. 21:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава/Shitet

Број на соби: 6
Површина: 120
06 мар. 17:32 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 6
24 фев. 21:49 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo butel 2

Број на соби: 4
23 фев. 13:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Драчево

82 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 20
20 фев. 17:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел

1 ЕУР

Број на соби: 4
14 фев. 13:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka od 99m2 vo Butel 2 na plac 625m2

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
12 фев. 17:15 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuƙa vo Butel 1

250 000 ЕУР

Број на соби: 7
09 фев. 07:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Бутел

305 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
31 јан. 18:19 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

UBAVO I EFTINO!!! NA PRODAZBA PREUBAVA KUKA OD 136 m2

109 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 јан. 09:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kupuvam kuka vo Bel.kamen

26 јан. 00:40 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Shitet Shtepia

80 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 јан. 09:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава стан во бутел 2

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 јан. 09:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA BARAKA SO DOGRADBA BLIZU KINO BUTEL !!!

138 000 ЕУР

Број на соби: 5
13 јан. 19:40 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kuka vo Butel

Број на соби: 5
Површина: 150
21 дек. 05:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam kukja vo butel 1 na odlicna lokacija

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
19 дек. 09:49 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kupuvam kuka vo Butel 1

19 дек. 09:47 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kupuvam kuka vo Butel 1

09 дек. 06:17 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam kukja vo butel 1 na odlicna lokacija so golem dvor

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
01 дек. 12:31 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodazba na kuka

Број на соби: 3
20 ноем. 12:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja-baraka vo Butel

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
08 ноем. 10:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Shitet shtëpi në Butel 1/ се продава куќа во Бутел

285 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 окт. 18:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kuka vo Butel

Број на соби: 3
19 окт. 18:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 1

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 окт. 00:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja 240m2 vo Butel

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
16 окт. 21:06 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

BUTEL 1

190 000 ЕУР

Број на соби: 7
11 окт. 06:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава/Shitet

Број на соби: 6
Површина: 120
06 окт. 09:53 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

luksuzna kuca

515 000 ЕУР

Број на соби: 10
14 септ. 14:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka na agol vo Butel 1

185 000 ЕУР

Број на соби: > 10
13 септ. 16:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување butel | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

butel butel butel Butel Butel butel Butel butel Butel 1 Butel

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации