Македонски | Shqip | English |

butel | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 20:43 , ,

Kuka vo Butel 2

130 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 19:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 14:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 01:05 , ,

Kuka vo Butel

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
24 септ. 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 септ. 23:06 , ,

KUKA VO CAIR

200 ЕУР

Број на соби: 10
24 септ. 22:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Број на соби: 8
Површина: 140
24 септ. 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 септ. 20:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
24 септ. 16:49 , ,

Se prodava baraka butel 1

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 септ. 15:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
24 септ. 15:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
23 септ. 22:34 , ,

Kuka od 523 m2 vo Butel 2

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
23 септ. 20:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
23 септ. 20:10 , ,

Kuka vo Butel 1

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 септ. 18:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Број на соби: > 10
23 септ. 12:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 септ. 13:49 , ,

Kuka vo Butel 1

209 000 ЕУР

Број на соби: 10
21 септ. 20:12 , ,

Izdavam sprat od kuka vo Butel 1

Број на соби: 3
Површина: 70
17 септ. 09:55 , ,

KUKA VO BUTEL 1

Број на соби: 9
Површина: 150
07 септ. 10:46 , ,

SE IZDAVA KUKA VO BUTEL2 NA GLAVNA ULICA

Број на соби: > 10
06 септ. 21:52 , ,

KUKA VO BUTEL 1

100 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
31 авг. 08:39 , ,

ATRAKTIVNI GRADEZNI PLACEVI

Број на соби: 4
25 авг. 00:40 , ,

Baraka vo Butel 1

190 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
16 авг. 14:23 , ,

KUKJA VO BUTEL 1

1 ЕУР

Број на соби: 5
10 авг. 15:30 , ,

Kuka baraka vo Butel 1

Број на соби: 3
Површина: 60
03 авг. 20:16 , ,

SE prodava kuka vo BUTEL

1 МКД

Број на соби: 8
Површина: 200
19 јул. 09:34 , ,

se prodavaat dve kukji sanostojni

150 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 150
03 јул. 12:20 , ,

Kuka vo Butel

120 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Површина: 200
30 јун. 09:56 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: > 10
Површина: 200
22 јун. 19:54 , ,

KUKA VO BUTEL 1

1 ЕУР

Број на соби: 5
03 јун. 00:56 , ,

Kukja vo Butel 2

Број на соби: 7
Површина: 150
21 мај 10:06 , ,

Kukja vo Butel 2

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200

  • butel во категорија Куќи/Вили
  • butel во категорија Живеалишта
  • Butel во категорија Куќи/Вили
  • butel во категорија Автомобили
  • Butel во категорија Бараки и Гаражи
  • Butel во категорија Станови
  • butel во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • butel во категорија Станови
  • Butel во категорија Куќи/Вили
  • Butel во категорија Градежни материјали

Кон почеток