Македонски | Shqip | English |

dracevo | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

20 јан. 18:55 , ,

Kuka od 200m2 vo naselba Dracevo

Број на соби: 6
Површина: 200
20 јан. 16:37 , ,

Kuka vo Naselba dracevo so imoten list

119 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 јан. 21:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 110
19 јан. 14:28 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
08 јан. 10:54 , ,

SE IZNAJMUVA KUKA VO DRACEVO 75m2

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
21 ноем. 17:40 , ,

Se prodava kuka vo nas. Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 100
20 ноем. 21:01 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 150
12 ноем. 18:00 , ,

Kuka vo DRACEVO na ul. Metodija Patcev

70 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Површина: 120
09 ноем. 14:48 , ,

Kuka od 130m2 vo Dracevo

Број на соби: 6
Површина: 130
18 септ. 09:56 , ,

Kuka vo Dracevo

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
11 септ. 20:14 , ,

Individualna semejna kuka

Број на соби: 4
28 авг. 09:02 , ,

Kuka vo centarot na naselbata Dracevo

Број на соби: 4
Површина: 110
24 авг. 11:46 Агенција за недвижности , ,

Kuka vo Dracevo

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
21 авг. 09:05 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
12 авг. 19:43 , ,

Individualna semejna kuka

1 ЕУР

Број на соби: 4
21 јул. 10:04 , ,

KUKA 150m2 SO DVOR 500m2 PRED BATINCI MOZE ZAMENA

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
17 јул. 23:25 , ,

PRODAVAM KUKA VO DRACEVO

17 500 ЕУР

Број на соби: 2
19 јун. 12:15 , ,

Kuka od 180m2 vo Dracevo

Број на соби: 7
Површина: 180
27 мај 11:41 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 100
20 мај 15:55 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 100
18 мај 12:04 , ,

Kuka vo Dracevo

88 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
04 мај 22:16 , ,

NOVA KUKA VO DRACEVO

Број на соби: 5
Површина: 120
01 мар. 23:39 , ,

Kuka od 315m2 vo naselba Dracevo

650 000 ЕУР

Број на соби: 9
25 фев. 19:23 , ,

Sprat od 100m2 vo naselba Dracevo itno

Број на соби: 6
Површина: 100
09 фев. 12:19 , ,

KUKA VO DRACEVO

17 500 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 2
26 јан. 09:20 , ,

Kuka od 170m2

62 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
08 јан. 21:44 , ,

Se izdava kuka vo Dracevo

Број на соби: 3
08 јан. 14:08 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 7
Површина: 180
13 ноем. 11:59 , ,

KUKA OD 180m2

Број на соби: 7
Површина: 180
07 ноем. 12:06 , ,

Kuka na vtora licitacija vo naselba Dracevo

28 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3
31 окт. 13:57 , ,

Kuka od 100m2 vo naselba Dracevo

49 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
31 окт. 13:28 , ,

NOVA KUKA DRACEVO

71 990 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
28 авг. 20:37 , ,

Se izdava kuka vo Dracevo so odlicni uslovi i loka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
07 авг. 21:14 , ,

Kuka so imoten list

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 јун. 11:29 , ,

Kuka so dvor vo Dracevo Tri Krusi

40 000 ЕУР

Број на соби: 3

  • dracevo in category Куќи/Вили
  • dracevo in category Куќи/Вили
  • dracevo in category Станови
  • dracevo in category Живеалишта
  • dracevo in category Плацови/Ниви и фарми
  • dracevo in category Живеалишта
  • dracevo in category Куќи/Вили
  • dracevo in category Живеалишта
  • dracevo in category Живеалишта
  • Dracevo in category Магацин

Кон почеток