Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор dracevo,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: dracevo | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 јул. 19:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

110 000 ЕУР

Број на соби: 7
08 јул. 17:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dracevo nova edinecna kuka 120m2 so dvor 325m2

Број на соби: 5
Површина: 120
02 јул. 21:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kukja vo Dracevo

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
02 јул. 10:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Dracevo 60m2 so cel plac 480m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
09 јун. 09:14 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka na dva sprata vo naselba Dracevo

95 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
06 јун. 17:41 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 8
05 јун. 10:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
21 мај 22:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA NAMESTENA KUKJA VO DRACEVO

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
17 мај 12:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

80m2 prodazba Dracevo

Број на соби: 3
Површина: 80
11 мај 17:56 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 мај 16:47 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA NAMESTENA KUKJA VO DRACEVO

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
22 апр. 09:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kukja so dvorno mesto od 296m2 vo Dracevo

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 апр. 14:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam kuka vo Dracevo

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
16 апр. 10:43 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

120 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 200
03 апр. 15:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka/Baraka vo Dracevo

56 000 ЕУР

Број на соби: 7
25 мар. 11:50 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 мар. 07:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

KUCA NA PRODAZBA

260 000 ЕУР

Број на соби: 7
14 мар. 15:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nova kukja vo nas. Dracevo

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
04 мар. 15:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Драчево

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130
28 фев. 07:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во Драчево

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
27 фев. 18:56 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

se izdava deloven prostor

1 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 120
20 фев. 17:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава куќа во во Драчево

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
25 јан. 11:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA KUKA VO DRACEVO

125 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 дек. 16:58 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продажба на куќа

Број на соби: 7
20 дек. 10:56 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM NOVA KUKA VO DRACEVO 100 M2 SO DVOR 300 M2

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
12 дек. 16:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Dracevo

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
09 дек. 18:51 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo dracevo

110 000 ЕУР

Број на соби: 8
22 ноем. 07:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava

145 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 200
18 ноем. 22:25 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kukja vo Dracevo

34 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 ноем. 11:39 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kukja vo naselba Dracevo

150 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 окт. 20:43 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

110 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
02 окт. 21:26 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 100
06 септ. 18:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodavaa dve kukji vo Dracevo

125 000 ЕУР

Број на соби: 8
05 септ. 08:38 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na kuka vo n.Dracevo

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
23 авг. 12:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 авг. 14:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Dracevo

460 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 200
17 авг. 15:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka i baraka vo Dracevo

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
25 јул. 14:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA KUKA SO DVOR VO DRACEVO 1

100 000 ЕУР

Број на соби: 7
18 јул. 11:03 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka baraka vo naselba Dracevo

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
09 јул. 14:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava garsonjera so dvor vo naselba Dracevo

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување dracevo | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

dracevo dracevo Dracevo dracevo Dracevo dracevo dracevo dracevo dracevo Dracevo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации