Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kisela voda,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kisela voda | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 апр. 17:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan kaj Sampionce K.Voda

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 мар. 20:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda 1450€ m2

1 МКД

Број на соби: 3
20 апр. 12:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPREMENA KANCELARIJA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Вчера 22:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 17:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

K.Voda kaj Vero - Nov Stan so 2 Spalni 380e

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda 80m2 so 2 spalni renoviran

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Вчера 11:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda 48m2 so 1 spalna

64 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 400 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 72m2 125m2 I duplex 128m2 vo gradba

1 500 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov 49m2 stan vo kisela voda

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Kisela Voda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 10:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NOV POLUNAMESTEN STAN VO KISELA VODA

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva prazen stan so 2 spalni sobi vo Kisela Voda

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda, Skopje

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan Prizemje so dvor vo Kisela Voda

82 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 09:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

Број на соби: > 10
21 апр. 20:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda 1400eur m2

1 МКД

Број на соби: 3
21 апр. 17:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan kaj Sampionce K.Voda

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 апр. 13:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK 48m2

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 апр. 12:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno, 64m2 Kisela Voda!!!

96 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 апр. 12:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno novogradba Kisela Voda Rampa!!!

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 апр. 10:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
21 апр. 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 апр. 02:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Izdavam stan vo Kisela Voda-Rasadnik

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 апр. 15:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Kisela Voda

108 800 ЕУР

Број на соби: 3
20 апр. 12:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPREMENA KANCELARIJA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 апр. 16:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov stan 49m2 - kisela Voda sproti rasadnik

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 12:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA POLUNAMESTEN STAN 48M2 VO KISELA VODA

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 12:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan Vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
19 апр. 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 104m2 so tri spalni vo Kisela Voda

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 апр. 07:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
18 апр. 23:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 74m2 + potkrovje 30m2 vo Kisela Voda

83 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
18 апр. 15:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ekskluzivno Shamionce Kisela Voda 140m2

161 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
18 апр. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Kisela Voda

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 апр. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trosoben stan vo Kisela Voda - Przino so garazno mesto

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 апр. 09:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava opremen deloven prostor od 55m2 vo Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 апр. 15:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA, FLATIRON

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 апр. 14:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Cetvorosoben stan vo Kisela Voda

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 апр. 13:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan od 83m2 so dve spalni sobi vo Kisela Voda

125 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kisela voda | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации