Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор karpos,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: karpos | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:55
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3

Број на соби: 2

Вчера 22:55
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3

Број на соби: 2
Вчера 12:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 58m2 vo Karpos 4

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 11:12
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****FOR RENT - stan vo Kapistec na Ul"Kozara" od 55m2 ****

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:11
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****FOR RENT - stan vo Kapistec na Ul"Kozara" od 55m2 ****

Број на соби: 2
Вчера 11:09
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
23 апр. 15:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ruski stan od 58m2 vo Karpos 3

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн
23 апр. 10:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Karpos 3 City Mall

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
23 апр. 09:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava nov stan so 2 spalni sobi vo Karpos 1

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
23 апр. 09:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan vo Karpos 1

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
22 апр. 15:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZNAJMUVA STAN VO TAFTALIDZE UL. PRASHKA FOR RENT

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 апр. 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben vo Mi-Da Complex

Број на соби: 3
Површина: 70
22 апр. 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben novo opremen vo Mi-Da Complex

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 апр. 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Karpos 2 45m2 opremen stan na ubava lokacija

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
22 апр. 12:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Karpos 1 32m2 novogradba

71 040 ЕУР

Број на соби: 1
22 апр. 09:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvame stan 83m2 vo Karpos 1

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
22 апр. 02:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Debar maalo

180 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 апр. 02:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo Karpos Mlecen

2 300 ЕУР

Број на соби: 4
20 апр. 17:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4

91 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн
20 апр. 13:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Celosno namesten kulite Tinex Karpos 3 so garaza ne e ruski

109 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 апр. 17:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
19 апр. 14:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 ЕУР

Број на соби: 5
19 апр. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
19 апр. 12:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Taftalidze 1 sproti hotel Karpos

Број на соби: 2
Површина: 50
19 апр. 12:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Odlicen dvosoben stan od 50m2 vo K4 kaj Specijal

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
19 апр. 10:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
19 апр. 08:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lux dupleks vo Karpos 3 vo City Tower

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
18 апр. 21:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kupuvam NOV PRAZEN stan ZA 1.500, EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
18 апр. 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 3

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
18 апр. 20:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam trosoben stan vo Karpos 2 od 65m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA stan vo blizina na h.Karpos

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
18 апр. 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2, MIDA

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 апр. 10:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben renoviran vo Karpos 1

Број на соби: 3
Површина: 60
17 апр. 12:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben novoopremen stan vo Mida Compleks

Број на соби: 3
Површина: 90

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување karpos | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации