Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор centar,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: centar | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 22:25
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Vila vo centar so 10 studia apartmani so parking

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
23 фев. 08:53
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3

Вчера 15:55 Станови  ·  Охрид

Stan ohrid 50m2 strog centar top!!

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
23 фев. 09:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
23 фев. 08:53
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
23 фев. 08:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Ubava garsonjera 26 m2 vo centar blizu pazarot

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
22 фев. 22:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Vila vo centar so 10 studia apartmani so parking

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
22 фев. 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

MESECNO SE IZDAVA - DO JUNI

180 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
19 фев. 09:17 Станови  ·  Охрид

Novi apartmani vo Centar na 100m od ezero besplaten parking

Број на соби: 2
16 фев. 12:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan kaj Gimnazija,55m2,dve spalni,namesten

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 фев. 09:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
15 фев. 09:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartmani za podolgorocen prestoj vo centar na Ohrid

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 фев. 21:12 Станови  ·  Охрид

Urban Vista - Novi Apartmani Ohrid Centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
13 фев. 14:02 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Centar do Ohridska banka za turisti

Број на соби: 2
13 фев. 08:26 Станови  ·  Охрид

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
12 фев. 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs trosoben stan 105m2 na 1 kat jug vo strog centar

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 фев. 15:42 Станови  ·  Охрид

Prodavam stan blisku do centar 47m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 фев. 11:19 Станови  ·  Охрид

Apartman so pogled na Ohridsko Ezero i stariot grad

Број на соби: 2,5
30 јан. 09:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
26 јан. 16:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasna garsonjera 36 m2 vo centar blizu ezero

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
24 јан. 15:58 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo faza na gradba Bejbunar Ohrid

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
24 јан. 09:12 Станови  ·  Охрид

Apartman vo strog centar Ohrid

Број на соби: 2,5
22 јан. 09:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 4
16 јан. 17:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

1 150 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
16 јан. 17:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo centar 76m2,podelen na dva apartmani

1 200 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
13 јан. 12:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan centar na 5 min od carsija,1kat,88m2

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
11 јан. 11:37 Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking luksuzno opremen

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
10 јан. 15:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Cetvorosoben stan strog centar 1kat

1 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
10 јан. 15:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 57m2,Centar -Kosista,3 kat

1 200 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 јан. 20:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartmani Jovan strog centar Ohrid so garaza

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
02 јан. 11:15 Станови  ·  Охрид

Se prodavat novi stanovi vo Daljan,Ohrid

1 330 ЕУР

Број на соби: 2
30 дек. 18:18 Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid

93 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
21 дек. 16:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kameliija nov stan Centar zad skalesta 75m2

1 450 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
16 дек. 13:32 Станови  ·  Охрид

stan vo ohrid 44m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 14:35 Станови  ·  Охрид

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Број на соби: 3
24 ноем. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Dupleks stan strog centar,125m2,Ul.Dimitar Vlahov

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
23 ноем. 12:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 ноем. 21:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Novi stanovi vo Centar

Број на соби: 2
20 ноем. 11:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Atraktiven stan vo centar

1 ЕУР

Број на соби: 2
19 ноем. 21:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Prekrasen stan 118m2 so 3 spalni strog centar

1 350 ЕУР

Број на соби: 5
15 ноем. 17:30 Станови  ·  Охрид

Se izdava apartman so pogled na ezero vo Ohrid

Број на соби: 2,5
13 ноем. 19:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

1300 denari,Viliа so 10 apart vo centar so parking НГ ИЗДАДЕ

1 300 МКД / дневно

Број на соби: > 10
11 ноем. 16:34 Станови  ·  Охрид

Stan za izdavanje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
10 ноем. 21:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

novi stanovi vo centar

Број на соби: 2
10 ноем. 09:44 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 3
07 ноем. 23:15 Станови  ·  Охрид

Stan vo Centar, itno

53 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 ноем. 18:01 Станови  ·  Охрид

Izdavam apartmani na podolg period Ohrid

Број на соби: 1
Површина: 20
05 ноем. 23:11 Станови  ·  Охрид

Stan za izdavanje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување centar | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

centar centar Centar centar centar CENTAR centar centar centar Centar

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации