Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Centar,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Centar | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 мар. 09:28
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar za kratok prestoj vo blizina na Katolicka

Број на соби: 2
20 апр. 15:46
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

Deluks apartmani vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 09:48
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 51m2 stan vo Centar.

104 550 МКД

Број на соби: 2

Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 17:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luxury apartment for rent in Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan od 42m2 Centar pozadi Bunjakovec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavame ubav stan, 3 spalni vo Centar.

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 13:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Renoviran namesten stan vo STROG CENTAR NA SKOPJE

8 900 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 13:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan 85m2 vo Centar

154 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar 70m2 za kancelarii 1 i 2 kat

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 13:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 75m2 vo Centar

136 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN KARPOSH BLIZU CENTAR ZA STRANSKI JAZICI !!

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo centar 53m2!Pozadi Ramstor

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 13:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar

1 690 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 12:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar Gr.Zid kuli 3soben 90m2 sproti ramstor

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 12:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA NEVSELEN PRAZEN STAN CENTAR -2KAT!

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar trosoben stan 81m2 na 1kat

Број на соби: 3
Вчера 12:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA STAN - STROG CENTAR

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 12:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj bugarska ambasada 87m2 so 2 spalni

152 250 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

****FOR RENT - stan vo Kapistec na Ul"Kozara" od 55m2 ****

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar kaj Klinicki 64m2 so 2 spalni novogradba

121 600 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Centar 51m2 so 1 spalna Renoviran

104 550 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 11:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi stanovi vo Centar kaj Univerzalna Sala

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar pozadi Olimpiski bazen - 49m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:51
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov namesten stan so sopstven parking vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:49
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov namesten stan so sopstven parking vo Centar

Број на соби: 2
Вчера 11:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan Centar 72m2 vo gradba

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 80m2 vo Centar

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 11:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PROFAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR DO KATOLICKA CRKVA

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Atraktiven dupleks vo Centar Bunjakovec so 3 spalni

147 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Centar-Pestaloci

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 72m2 125m2 I duplex 128m2 vo gradba

1 500 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben vo gradba vo Centar olimpiski

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov 49m2 stan vo kisela voda

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava nov trosoben stan vo Centar so parking

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 10:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 2 spalni sobi vo Kisela Voda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux apartman Centar tim 6

45 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 10:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame stan 45m2 vo Centar

360 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR UNIVERZALNA

152 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 10:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame stan za deloven prostor 80m2 vo Centar

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 09:48
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava 51m2 stan vo Centar.

104 550 МКД

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Centar | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

centar centar Centar centar centar CENTAR centar centar Centar centar

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации