Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 850

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор centar,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: centar | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 јун. 13:18
Линк
,

Se izdava apartmani vo Ohrid Centar

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1

26 јун. 17:33 ,

Se izdava stan strog centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
26 јун. 17:17 ,

Se iznajmuva stan za turisti vo strog centar Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
26 јун. 04:25 ,

Stan 44m2 Ohrid Centar

Број на соби: 2
23 јун. 19:39 ,

Se iznajmuva apartman vo najstrogiot centar Ohrid

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
18 јун. 13:18 ,

Se izdava apartmani vo Ohrid Centar

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
12 јун. 16:47 ,

Stan vo centar

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 јун. 13:14 ,

Smestuvanje vo Ohrid so pogled na ezero

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
09 јун. 19:21 ,

Se izdava stan vo strog centar so parking

Број на соби: 2
Површина: 50
08 јун. 22:39 ,

Izdavam garsonjera vo strog centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
06 јун. 21:35 ,

Se izdava stan vo Ohrid cenar

Број на соби: 3
Површина: 70
05 јун. 23:46 ,

Se izdava apartman pokraj ezero vo centar na Ohrid

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
03 јун. 09:10 ,

Se izdavaat apartmani vo strog centar na Ohrid

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
02 јун. 19:09 ,

Se izdava apartman od 49m2 na 5 min do Centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување centar | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • centar во категорија Станови
  • Centar во категорија Станови
  • CENTAR во категорија Деловен простор
  • centar во категорија Живеалишта
  • Centar во категорија Работа и бизнис
  • centar во категорија Куќи/Вили
  • centar во категорија Деловен простор
  • centar во категорија Земјоделски животни
  • Centar prodava во категорија Станови
  • Centar во категорија Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации