Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор garsonjera,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: garsonjera | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 мај 13:42
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Nov Stan 114 m2 cetirisoben + garaza, prekrasen

1 900 ЕУР

Број на соби: 4

16 мај 13:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Nov Stan 114 m2 cetirisoben + garaza, prekrasen

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
16 мај 08:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Ubava garsonjera 26 m2 vo centar blizu pazarot

46 000 ЕУР

Број на соби: 1
29 апр. 20:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov garsonjera na plaza,Prva linija 29m2

2 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
22 апр. 21:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

prodazba na stan - garsonjera

41 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
21 апр. 15:33 Станови  ·  Охрид

Se bara garsonjera/mal stan za iznajmuvanje

26 мар. 18:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelia Garsonjera Turisticka 1 kat,29m2 i podrum 5m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 мар. 21:44 Станови  ·  Охрид

Se izdava dolgorocno garsonjera do hotel Belvedere

Број на соби: 1,5
05 мар. 17:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Garsonjera 31m2,2kat,na prva linija ezero

2 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
04 мар. 17:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija garsonjera 34m2,B.kompleks

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
03 мар. 02:04 Станови  ·  Охрид

Се продаваат нови станови:гарсоњера, еднособни

1 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 13:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera od 30m2 vo Ohrid, centralno gradsko podracje

47 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
17 фев. 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera od 30m2 vo Ohrid

47 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
15 фев. 12:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Garsonjera 25 m2 na Partizanska so pogled na ezero

57 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
01 фев. 14:11 Станови  ·  Охрид

Se izdava garsonjera

Број на соби: 1
30 јан. 14:12 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva garsonjera

Број на соби: 1,5
26 јан. 16:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasna garsonjera 36 m2 vo centar blizu ezero

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
25 дек. 18:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera vo Rasadnik 35m2,pogled na ezero i gradot

50 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
21 дек. 14:28 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva nova 32m2 garsonjera vo OHRID

Број на соби: 1
23 ноем. 10:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid

44 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 окт. 12:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

CENTAR PREKRASNA GARSONJERA 29M2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
17 окт. 10:17 Станови  ·  Охрид

Izdavam garsonjera

Број на соби: 1,5
10 окт. 14:52 Станови  ·  Охрид

Kupuvam garsonjera

07 окт. 17:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Garsonjera kaj Gra.bolnica,25 m2 i dvor 10m2

28 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
09 септ. 01:22 Станови  ·  Охрид

Garsonjera centar na Ohrid

Број на соби: 1
29 авг. 12:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs Prekrasna garsonjera 32m2 na 2 kat jug renovirana

58 000 ЕУР

Број на соби: 1
07 авг. 10:29 Станови  ·  Охрид

Izdavam garsonjera vo centar na Ohrid

Број на соби: 1,5
28 мај 21:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

EKSLUZIVNO NAMESTENA GARSONJERA VO OHRID

58 000 ЕУР

Број на соби: 1
08 мај 13:34 Станови  ·  Охрид

Nova garsonjera vo Ohrid Centar

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
11 апр. 22:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

GARSONJERA VO HOTEL PARK-OHRID

3 100 ЕУР

Број на соби: 1
16 дек. 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kompletno renovirana garsonjera od 22m2 vo Ohrid Daljan

27 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
13 ноем. 11:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Garsonjera vo nova gradba od 30m2 na vlezot od Ohrid

34 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
03 окт. 22:09 Станови  ·  Охрид

Garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
Површина: 30
29 авг. 04:17 Станови  ·  Охрид

Izdavam garsonjera vo Ohridati

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
19 авг. 19:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Se iznajmuva Garsonjera kaj Bozo,30m2

150 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
03 авг. 18:10 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo centar na Ohrid

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
16 јул. 15:17 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva garsonjera

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
11 јул. 11:20 Станови  ·  Охрид

Se izdava garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
10 јул. 18:39 Станови  ·  Охрид

Iznajmuvam garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
04 јул. 17:06 Станови  ·  Охрид

Se izdava garsonjera

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
03 јул. 21:34 Станови  ·  Охрид

Garsonjera vo Ohrid

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
20 јун. 17:17 Станови  ·  Охрид

Se izdava garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
Површина: 40
18 јун. 13:18 Станови  ·  Охрид

Se izdava apartmani vo Ohrid Centar

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
12 јун. 13:13 Станови  ·  Охрид

Garsonjera 35m2

Број на соби: 1
01 јун. 12:14 Станови  ·  Охрид

Se menuva garsonjera za pogolem stan

25 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 мај 18:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Se iznajmuvat stanovi pod kirija mesecno Ohrid

Број на соби: 3,5
Површина: 90
14 мар. 11:29 Станови  ·  Охрид

Kupuvam ednosoben stan ili garsonjera vo Ohrid max 40-45 m2

35 000 ЕУР

25 фев. 04:23 Станови  ·  Охрид

Se izdava garsonjera na prizemje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување garsonjera | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации