Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 257

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор garsonjera,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: garsonjera | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јун. 05:40
Линк
Станови , Охрид

Luksuzna garsonjera na ekstra lokacija

58 000 МКД

Број на соби: 1

07 јун. 05:40
Линк
Станови , Охрид

Luksuzna garsonjera na ekstra lokacija

58 000 МКД

Број на соби: 1
08 мај 13:34 Станови , Охрид

Nova garsonjera vo Ohrid Centar

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 мар. 17:49 Станови , Охрид

Izdavam garsonjera vo centar na Ohrid

Број на соби: 1,5
02 мар. 22:30 Станови , Охрид

Garsonjera centar na Ohrid

Број на соби: 1
03 окт. 22:09 Станови , Охрид

Garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
Површина: 30
29 авг. 04:17 Станови , Охрид

Izdavam garsonjera vo Ohridati

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
03 авг. 18:10 Станови , Охрид

Se izdava stan vo centar na Ohrid

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
16 јул. 15:17 Станови , Охрид

Se iznajmuva garsonjera

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
11 јул. 11:20 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
10 јул. 18:39 Станови , Охрид

Iznajmuvam garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
04 јул. 17:06 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
03 јул. 21:34 Станови , Охрид

Garsonjera vo Ohrid

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
20 јун. 17:17 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
Површина: 40
18 јун. 13:18 Станови , Охрид

Se izdava apartmani vo Ohrid Centar

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
12 јун. 13:13 Станови , Охрид

Garsonjera 35m2

Број на соби: 1
01 јун. 12:14 Станови , Охрид

Se menuva garsonjera za pogolem stan

25 000 ЕУР

Број на соби: 1
25 фев. 04:23 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera na prizemje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
06 фев. 12:47 Станови , Охрид

Stan od 29m2 vo Ohrid

Број на соби: 1
25 дек. 23:50 Станови , Охрид

Garsonjera za iznajmuvajne

Број на соби: 1,5
01 дек. 18:24 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera vo strog centar

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
30 ноем. 12:48 Станови , Охрид

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 60
29 ноем. 15:47 Станови , Охрид

Se kupuva garsonjera vo Ohrid

19 септ. 12:39 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera vo centarot na Ohrid

Број на соби: 1
Површина: 30
18 септ. 21:41 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera vo Ohrid

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
16 септ. 12:12 Станови , Охрид

SAJCESKI Garsonjera vo centar

31 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 20
25 авг. 22:17 Станови , Охрид

Se iznajmuva garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
18 јул. 21:29 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera

Број на соби: 1,5
09 јул. 21:01 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera vo strog Centar

Број на соби: 1
09 јул. 00:15 Станови , Охрид

Se iznajmuva garsonjera vo strog centar

Број на соби: 1
Површина: 30
09 јул. 00:11 Станови , Охрид

Garsonjera vo Ohrid

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
08 јул. 23:53 Станови , Охрид

Garsonjera vo Ohrid

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
05 јул. 19:11 Станови , Охрид

Garsonjera pozadi skalestata zgrada

33 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
02 јул. 12:50 Станови , Охрид

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување garsonjera | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации