Македонски | Shqip | English |

stan | Охрид | Живеалишта | Станови

08 јан. 13:31
Линк
,

Nov stan vo centar na Ohrid

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60

Вчера 19:20 ,

Se izdava stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 19:01 ,

Stan vo Ohrid

Број на соби: 3
18 јан. 22:23 ,

SE IZDAVA STAN

400 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
18 јан. 22:11 ,

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

Број на соби: 2
18 јан. 20:58 ,

Stan od 110m2 vo Ohrid

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
18 јан. 18:53 ,

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 јан. 18:19 ,

Stan na atraktivna lokacija

Број на соби: 2
18 јан. 14:43 Агенција за недвижности ,

Se izdava stan vo strog centar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
17 јан. 11:28 ,

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
17 јан. 10:24 ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo Ohrid centar

395 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 јан. 09:33 ,

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50

Слични пребарувања

stan Stan stan Stanovi stan Stan stan Stan stan Stan

Кон почеток