Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 16:50 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 21:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Imperija Nedviznosti stan od 95m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:55 Станови  ·  Охрид

Se prodava stan 39m2 na bulevar turisticka,kaj kruzniot tek

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 13:47 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 12:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris renoviran stan

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Daljan

54 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 11:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 08:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i opremen do h.Flamengo-odlicen

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Површина: 70
Онлајн
Вчера 08:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS stan 90 m2 so 3 spalni i 2 kupatila renoviran

126 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Онлајн
23 јун. 16:05 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
23 јун. 16:04 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
23 јун. 14:04 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan od 75m2 vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Онлајн
23 јун. 11:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Prekrasen stan 86m2,Ohridati,ul.Asnom

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
23 јун. 11:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka,TOP CENA

1 150 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
23 јун. 11:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan Raca 52m2,na 1kat

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 јун. 10:23 Станови  ·  Охрид

Stan vo centar na Ohrid

185 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 јун. 05:32 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva stan vo Ohrid od 1 juli

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 100
22 јун. 22:31 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar so parking

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
21 јун. 12:56 Станови  ·  Охрид

Stan od 50m2 so podrum i parking vo Ohrid

51 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
19 јун. 21:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 64m2 vo Ohrid

67 500 ЕУР

Број на соби: 2
19 јун. 21:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Imperija nedviznosti stan

Број на соби: 3
19 јун. 12:38 Станови  ·  Охрид

Stan Centar+Parking.Termini: 12-28juli i posle 4ti avgust!!!

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 2,5
19 јун. 11:57 Станови  ·  Охрид

Stan vo nova Gradba vo Ohrid 62m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
19 јун. 09:47 Станови  ·  Охрид

Se izdava 4 soben stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 4
19 јун. 09:24
Линк
Станови  ·  Охрид

DVOSOBEN NAMESTEN STAN - MALKU KORISTEN

1 800 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
19 јун. 09:24
Линк
Станови  ·  Охрид

Se izdava stan so garaza vo strog centar na Ohrid

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
19 јун. 09:14
Линк
Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking luksuzno opremen

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
19 јун. 06:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
Онлајн
18 јун. 21:07 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva stan od 30m2 vo Ohrid

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
18 јун. 20:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan vo centralno podracje

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 јун. 19:53 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

Број на соби: 3
18 јун. 19:50 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Centar do Ohridska banka za turisti

Број на соби: 2
17 јун. 21:07 Станови  ·  Охрид

Izdavam stan na podolg period

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 јун. 21:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 64m2 Imperija

Број на соби: 3
17 јун. 21:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 65m2 Imperija

Број на соби: 2
17 јун. 14:15 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva stan vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Површина: 50
14 јун. 18:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan 53m2,na 3kat Biljanini izvori

1 420 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации