Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор карпош,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: карпош | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 апр. 12:28
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 12:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан од 67м2+3м2 подрум - општина Карпош

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 19:19
Линк
Станови  ·  Битола

НАМЕСТЕН СТАН ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novogradba vo finalna faza vo Karposh 4 (stara televizija)

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 18:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

STAN ZA DELOVNA NAMENA KAJ CITY MAAL

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 16:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZNAJMUVA STAN VO TAFTALIDZE UL. PRASHKA FOR RENT

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos 3

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA stan vo Karpos 1-vo blizina na POliciskata stanica

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Карпош !

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 13:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KARPOSH 3 -CITY MALL

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Karpos 2 45m2 opremen stan na ubava lokacija

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

76 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 12:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Karpos 1 32m2 novogradba

71 040 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан од 67м2+3м2 подрум - општина Карпош

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

✅️RENT✅️Nov stan/kancelarija 43m2 Karpos 3 City Mall

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo zgradite ubavici vo Karpos 4

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo Karpos 4, od 74m2

91 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 09:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iznajmuvame stan 83m2 vo Karpos 1

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 апр. 20:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 апр. 14:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Стан во Карпош 3

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 апр. 13:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavaat novi stanovi 30м2 , 61м2 vo Kozle

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 30
21 апр. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
20 апр. 18:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Карпош

260 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 апр. 18:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 3

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 апр. 17:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4

91 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 апр. 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 4

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 17:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
19 апр. 16:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Karposh 4

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA stan vo blizina na kino Karpos-Debar Malo

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 апр. 11:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan vo Karpos 4

Број на соби: 3
19 апр. 08:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lux dupleks vo Karpos 3 vo City Tower

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
18 апр. 20:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 3

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
18 апр. 20:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam trosoben stan vo Karpos 2 od 65m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 15:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 58m2 vo Karpos 4

78 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 апр. 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Нови станови веднаш вселиви во Карпош 4

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
18 апр. 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA stan vo blizina na h.Karpos

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 апр. 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2, MIDA

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 апр. 11:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
18 апр. 03:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 1

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 апр. 21:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

110 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 апр. 16:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ 1

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 апр. 14:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан во Карпош 3 / Prodavam stan vo Karposh 3

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
17 апр. 14:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Karpos 4 59m2 so 1 spalna renoviran

88 500 ЕУР

Број на соби: 1
17 апр. 13:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan 65m2 vo Karposh 1

350 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување карпош | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации