Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava garsonjera,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava garsonjera | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 ноем. 10:40 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera na prodazba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1,5
23 ноем. 10:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

44 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 ноем. 09:53 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodava garsonjera vo Premium zgrada

40 500 ЕУР

Број на соби: 1
18 ноем. 20:13 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava garsonjera vo City Garden

65 000 ЕУР

Број на соби: 1
09 ноем. 15:11 Станови , Берово

Stan vo berovo

Број на соби: 1
07 ноем. 21:00 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan od 43m2 Karpos 4

Број на соби: 2
28 окт. 15:13 Станови , Скопjе , Аеродром

prodavam nov stan - garsonjera

56 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
18 окт. 12:48 Станови , Скопjе , Центар

Se prodava garsonjera vo gradski dzid strog centar

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
04 окт. 11:53 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava nov stan od 38 m2 Karpos 4

Број на соби: 2
Површина: 40
02 окт. 10:22 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Garsonjera 33kv Kisela voda

1 550 ЕУР

Број на соби: 1
18 септ. 10:14 Станови , Скопjе , Центар

Se prodava garsonjera od 20m2 vo Centar,Kapishtec

45 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 20
04 септ. 12:44 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodava garsonjera vo Gorce Petrov

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
24 авг. 22:22 Станови , Скопjе , Аеродром

NOVA GARSONJERA SO GARAZNO MESTO AERODROM

Број на соби: 1
21 авг. 09:01 Станови , Скопjе , Карпош

Garsonjera vo Karpos 1

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 авг. 21:55 Станови , Скопjе , Карпош

se prodava garsonjera

Број на соби: 1
09 авг. 21:07 Станови , Струга

Se prodava garsonjera vo Struga

27 000 ЕУР

Број на соби: 1
02 авг. 15:26 Станови , Скопjе , Аеродром

GARSONJERA 31m2 AERODROM SO CIST IMOTEN LIST

1 700 ЕУР

Број на соби: 1
28 јун. 20:52 Станови , Скопjе , Аеродром

GARSONJERA 31m2 AERODROM

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava garsonjera | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации