Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vrati,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vrati | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 09:32
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava renoviran stan 83m2 na plostad Filip Vtori

219 000 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 13:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar

1 690 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
21 апр. 12:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan kaj "Silbo" - Debar Maalo

1 880 ЕУР

Број на соби: 4
20 апр. 12:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 68m2 vo Ohrid

124 990 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 10:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
09 апр. 22:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

LUXUZNI STANOVI VO GRADBA VO MAVROVO

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 70
09 апр. 09:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava renoviran stan 83m2 na plostad Filip Vtori

219 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 апр. 04:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

NOV STAN OD 53 M2 PO SUPER CENA VO STROG CENTAR

58 299 ЕУР

Број на соби: 2,5
27 мар. 17:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan zavrsna faza Raca 52m2,2 kat

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
26 мар. 11:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

Број на соби: 3,5
24 мар. 23:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Servis na PVC prozori i vrati, bravi, racki, steluvanje

990 МКД

Број на соби: 2
21 мар. 21:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

VODNO NOV STAN 127M2 SO POGLED

2 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мар. 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan na Ilindenska vo Tetovo

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
09 мар. 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs kuka od 120m2 nas Vidobista renovirana

165 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
05 мар. 10:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan Centar

1 750 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
22 фев. 14:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dva renovirani stana vo Kisela Voda

105 000 ЕУР

Број на соби: 4
01 фев. 22:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar Stanovi vo gradba Debar Maalo

2 ЕУР

Број на соби: 3
30 јан. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava trosoben stan vo Karpos 3

91 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
27 јан. 09:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Poluopremen 110m2 stan so panorama pogled i kamin

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
02 јан. 22:04 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

PRODAZBA NA LUKSUZNI APRTMANI

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
02 јан. 12:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Kapistec kompletno renoviran

1 550 ЕУР

Број на соби: 3
19 дек. 10:00 Станови  ·  Битола

Se izdava luksuzen nov stan vo centarot na Bitola

450 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
13 дек. 19:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO se prodava nov dupleks stan vo Debar maalo

142 100 ЕУР

Број на соби: 3
26 ноем. 20:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA NOV NEVSELUVAN STAN VO MADZARI

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
23 ноем. 12:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 ноем. 10:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan Mlecen Restoran

1 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 90
01 ноем. 17:42 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Renoviran stan

31 000 ЕУР

Број на соби: 1
31 окт. 17:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

STAN NAD KRISTINA DAMIL GORCE PETROV 78 M2

104 000 ЕУР

Број на соби: 3
31 окт. 11:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPREMEN DVOSOBEN STAN CITY GARDEN

Број на соби: 2
Површина: 50
29 окт. 20:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava kvaliteten stan vo debar maalo

129 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 окт. 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

73 999 ЕУР

Број на соби: 3,5
25 септ. 22:40 Станови  ·  Прилеп

Stan vo Tocila

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 септ. 18:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Komforen stan 136m2 vo Crnice

145 000 ЕУР

Број на соби: 6
23 септ. 21:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

STANOVI NOVOGRADBA VO BARDOVCI

1 300 ЕУР

Број на соби: 4
15 септ. 16:51 Станови  ·  Штип

Se prodava

Број на соби: 3
02 септ. 12:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam 3-soben stan 80m2 vo Bardovci za 70000,-EUR

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
16 авг. 16:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renoviran stan vo Vlae od 65m2

81 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
16 авг. 12:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo naselba Lisice karsi trgovskiot

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 авг. 16:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava 3 soben stan od 88m2 vo KARPOS 4

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 јул. 20:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo KAPISTEC Renoviran kompletno

Број на соби: 3
04 јул. 23:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan vo Karpos Nerezi

Број на соби: 4
29 јун. 10:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben stan duplex vo Bardovci

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 јун. 11:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

amerikan house

1 ЕУР

Број на соби: 6
17 јун. 20:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Kapistec RENOVIRAN

Број на соби: 3
01 јун. 12:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo naselba Lisice karsi trgovskiot

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 17:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov cetirisoben stan od 98m2 Centar Kapistec

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
11 мај 10:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renoviran stan vo Vlae

81 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
05 мај 10:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva stan vo Karpos 4

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vrati | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vratilo Vrati vrati vrati Vrati vrati vrati Vrati Vratilo Vrati

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации