Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Се продава,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Се продава | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 08:12
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Стан за продажба во Козле

Број на соби: 3
12 апр. 10:33
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov trosoben stan so garaza vo Kapistec

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 апр. 19:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава нов стан во Мичурин до ОУ Блаже Конески

95 000 ЕУР

Број на соби: 2,5

Денес 22:27
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 2!

89 900 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 22:26
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 2!

89 900 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 20:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Влае

92 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 20:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 20:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

44 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 20:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан

185 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 19:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 4

71 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 19:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош

123 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

91 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
Денес 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава куќа во Центар

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Хиподром

53 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 19:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан на бул.Партизанска

185 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 19:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош 3

1 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 19:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава куќа во Бутел 2

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Денес 18:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

1 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 18:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Дебар Маало

68 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 18:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава 4-собен стан во зградата на Гет Кафе Аеродром

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 17:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СОЛУН

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СОЛУН

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sanik C blok stan vo gradba

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Taftalidze 1 56m2 so 1 spalna novogradba

100 800 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan 45m2 vo Aerodorom

78 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 56m2 vo Taftalidze 1

100 800 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА СТАН ВО ПАРК (ЦЕНТАР)

300 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 74m2 pozadi Univerzalna Sala

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Namesten stan od 57m2 vo Avtokomanda

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Renoviran stan od 55m2 vo Avtokomanda

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 50m2 vo Centar

96 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Кисела Вода

1 300 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 43m2 pozadi Univerzalna sala

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava namesten stan 86m2 vo Kozle

1 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo gradba 65m2 vo Taftalidze 1

137 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 14:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 80m2 vo Centar

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Се продава | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации