Македонски | Shqip | English |

продава | Скопjе | Живеалишта | Станови


Денес 08:42 , ,

Kompletno renoviran stan od 70m2

900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 04:38 , ,

STAN VO KOZLE DO MAKEDONSKA KUKA

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 02:48 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 23:11 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:42 , ,

Stan vo Centar kaj Pestaloci

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 19:56 , ,

80m2 stan vo Avtokomanda Skopje East Gate

890 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 15:47 , ,

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 15:47 , ,

Stan od 52m2 vo Topansko Pole

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:26 , ,

Moderen stan

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:51 , ,

Stan od 62m2 vo Karpos 4

900 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:18 , ,

LUSKUZEN STAN VO ZLOKUKJANI

Број на соби: 4
Површина: 190
Вчера 12:50 , ,

Stan vo Kisela Voda

41 000 ЕУР

Број на соби: 2


Кон почеток