Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор продава,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: продава | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 мај 03:08
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

96 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 125 m2 vo Debar maalo kaj Sushiko !!!

2 100 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo City Tower

2 050 ЕУР

Број на соби: 4

Денес 17:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 41 m2 stan vo Karpos 3

63 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 16:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ПРИПОР

51 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar trosoben stan 81m2 na 1kat

Број на соби: 3
Денес 15:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

2 300 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Gjorce Petrov 66m2 so 2 spalni novogradba

67 300 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Ченто

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Чаир

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Чаир

56 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Чаир

62 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Се продава стан во Скопје Север

48 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:31
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно се продава стан во карпош 1

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:31
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно се продава стан во карпош 1

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Garsonjera od 24m2

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Денес 15:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Карпош

71 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

252 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава стан во Железара

37 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renoviran stan od 100m2 vo Micurin Aerodrom

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 15:20
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава гарсоњера

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Денес 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Аеродром

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 15:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan od 68m2 so dve spalni sobi vo K.Voda

94 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Cento 73m2 nov stan vseliv na pocetok

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 56m2 vo naselba Dame Gruev Skopje

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 55m2 vo Dame Gruev-Gorce Petrov

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Денес 13:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KOZLE

89 400 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 71m2+60m2 dvor vo Taftalidze 1

252 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Urban Garden

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Денес 13:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СТАН ВО К.ВОДА

1 250 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 13:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Aerodrom 56m2

Број на соби: 2
Денес 13:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ ОД 35М2

1 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 13:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov prekrasen dupleks 118м2+35м2 Bardovci

148 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar pozadi Diamond Mall

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 13:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM, CAPITOLL MALL

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dupleks stan od 94m2 vo Micurin Aerodrom

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan od 80m2 so dve spalni sobi vo K.Voda

1 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување продава | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации