Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор се продава,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: се продава | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 11:41
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 125 m2 vo Debar maalo kaj Sushiko !!!

2 100 ЕУР

Број на соби: 4
25 апр. 13:38
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам нов трособен стан во Тафталиџе 2

Број на соби: 3
17 мај 09:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cevahir Sky City- Se prodava parking prostor

6 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1

Вчера 23:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 70m2 vo Cair

65 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 19:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK125. Se prodava cetvorosob stan vo Micurin, Aerodrom

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK57. Se prodava stan 106 m2 vo Novo Lisice

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава нов стан ВЕРИНА Скопје

1 МКД

Број на соби: 4
Вчера 04:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Centar

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
23 мај 22:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 21:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан 107 m2 во Капиштец

Број на соби: 4
23 мај 19:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на целосно опремен стан

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 мај 18:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

75 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
23 мај 17:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 15:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Garsonjera od 24m2

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
23 мај 15:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
23 мај 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 4 vo ubavicite 84m2

128 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 14:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar sproti Gradezen fakultet

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
23 мај 14:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan 74m2 vo Karpos 4

Број на соби: 4
23 мај 13:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Karpos 1 91m2 so 3 spalni

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 13:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 12:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA stan vo blizina na Univerzalna Sala-Centar

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 12:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo gradba vo Karpos 3

170 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
23 мај 12:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov stan 61m2 kaj FON

82 350 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
23 мај 12:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 82m2 vo Centar

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
23 мај 12:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan od 47m2 vo N.Lisice

77 500 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
23 мај 11:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan za kancelariski prostor od 69m2

113 850 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Стан со дворно место во Влае

Број на соби: 3
Површина: 60
23 мај 10:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1

72 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 10:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

76 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 мај 10:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
23 мај 09:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Karpos 3

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
23 мај 07:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Козле- стан за продажба-нова градба

Број на соби: 3
23 мај 06:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Przino

178 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 23:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

НОВ СТАН 36 м2 ВО СТРОГ ЦЕНТАР

2 700 ЕУР

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување се продава | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации