Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Cevahir,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Cevahir | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мај 09:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cevahir Sky City- Se prodava parking prostor

6 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
18 мај 23:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam LUKS stan na TOP lokacija sproti Cevahir Sky City

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten Stan So Garaza vo Cevahir Sky City 17ti Kat

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 16:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Cevahir Sky City

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 13:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром, Cevahir !

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Денес 05:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan za kratok i dolg prestoj

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 00:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten Stan So Garaza vo Cevahir Sky City 17ti Kat

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan 47m2 vo Cevahir kula D

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava Nov nevselen dvosoben stan vo Cevahir Sky City

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 09:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva namesten stan vo Chevahir Sky City

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 04:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam kompletno luksuzno namesten nov stan na TOP lokacija

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 мај 23:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam LUKS stan na TOP lokacija sproti Cevahir Sky City

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 мај 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Cevahir

550 ЕУР

Број на соби: 2
17 мај 09:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cevahir Sky City- Se prodava parking prostor

6 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
16 мај 15:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam nov stan kompletno luksuzno namesten na TOP lokacija

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 мај 14:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva namesten stan vo Chevahir Sky City

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 мај 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 98m2 vo kompleks Cevahir Sky City

185 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 мај 16:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Cevahir(Џевахир) Sky City kula A

106 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
12 мај 10:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Cevahir kula C

102 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
12 мај 10:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Cevahir kula C

102 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
10 мај 12:24 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Luksuzen trosoben stan vo Cevahir Aerodrom

146 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 мај 10:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава НОВ стан во Џевахир

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 апр. 11:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава НОВ 2-собен наместен стан, со прекрасен поглед

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
26 апр. 12:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan 51m2 vo Cevahir kula D

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 апр. 00:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva stan vo Cevahir Sky City Aerodrom

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 апр. 09:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 62m2 vo Cevahir aerodrom

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov namesten stan vo Cevahir Sky City so parking

189 500 ЕУР

Број на соби: 4
14 апр. 15:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Cevahir

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 апр. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava Luksuzen trosoben stan vo Dzevahir

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
04 апр. 05:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Cevahir

Број на соби: 3
02 апр. 05:37 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Cevahir Sky City

Број на соби: 2
01 апр. 11:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzen stan vo Cevahir Sky City 105m2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
29 мар. 12:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 62m2 so dve spalni vo Cevahir

97 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 мар. 12:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 45m2 vo Cevahir

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 мар. 11:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава луксузно наместен стан

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 мар. 13:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava ubavo sreden 4 soben stan

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 мар. 06:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

"Cevahir Sky City"de 25. kat Otoparklı Daire

135 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 мар. 22:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cevahir sky city

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 мар. 19:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cevahir sky city

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 мар. 15:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cevahir sky city

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 мар. 05:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CEVAHİR SKY CITY

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 мар. 04:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

CEVAHİR SKY CITY

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 мар. 17:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Top stan so parking mesto

135 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
18 мар. 12:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-sob namesten stan vo Cevahir Sky City

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 мар. 14:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kiralık Daire Cevahir - Se izdava stan vo Chevahir Sky City

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Cevahir | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

cevahir cevahir Cevahir cevahir Cevahir cevahir cevahir cevahir Cevahir Cevahir

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации