Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продавам викендица - Огласи за продажба на викендици!

Оваа категорија на Пазар3 е одлична за да објавите огласи од типот - "продавам викендица" / "се продава викендица", за да си ја олесните продажбата на вашите мали викендици, монтажни викендици, викендица со базен, викендици во маврово, Берово, Скопје, Пониква и во останатите градови и туристички места во Македонија!


Нашиот сајт, покрај продажба на куќи и вили, бараки и гаражи, станови и останати живеалишта, ќе Ви помогне со само еден оглас налик на "продавам викендица", да стапите во директен контакт со многубројни клиенти кои би биле интересирани за вашите викендици!

Дали сте знаеле: "продавам викендица" е еден од најфреквентните избори за пребарување и регистрирање на огласи во оваа категорија?На што се должи големата популарност на "продавам викендица" - типот на огласи?


Доверба - Корисниците и посетителите на Пазар3 пребаруваат и регистрираат огласи од типот "продавам викендица", поради тоа што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со огромна посетеност од преку 70 000 посетители на дневно ниво!Тоа значи дека огласите како "продавам викендица" како и многубројните огласи за продажба на викендица со базен, викендици во маврово, мали викендици, монтажни викендици и останати викендици продажба ќе бидат видени, а тоа само по себе значи и пократко време за продажба!


Лесни алатки - постоечките практични алакти се навистина лесни за користење, бидејќи посетителите ќе имаат опција да пребаруваат огласи и да добиваат понуда на персонализирани огласи.


На пример, во полето за пребарување ќе можете да внесете фраза како "продавам викендица", "викендици продажба","се продава викендица","викендици", а нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите оегласи кои соодејствуваат со вашата потреба.


Во исто време, алатката за објавување на оглас ќе Ви овозможи да регистрирате оглас со само еден клик!


Богата понуда - како посетител, на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи во кои се продава викендица, или се составени од "продавам викендица".


Имено, тука се продаваат викендици во маврово, викендици во берово, викенд куќа - пониква осогово, викендици на Попова Шапка, Скопје, Катланово, Марков Манастир и во останатите туристички места во Македонија!Како до успешна продажба на викендици?


Иако Пазар3 Ви овозможува со само еден оглас како "продавам викендица" да допрете до преку 70 000 дневни посетители, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате, а истите ќе ги дознаете веднаш.


Направете фотографија - ако се придржувате кон правилото една слика - илјада зборови, тогаш бидете сигурни дека при објавување оглас со префикс "продавам викендица" вклучите и слика, шансите за вашата викендица биде продадена се огромни!


Зошто? Бидејќи луѓето ќе имаат јасна претстава за вашата викендица со базен, викендици во маврово, монтажни викендици, мали викендици, и како тие изгледаат, па на тој начин, бидете сигурни дека ќе ги зголемите шансите за продажба за неколку пати повеќе.


Огласете се - дококлу не се огласите, тогаш не би ни постоел оглас како "продавам викендица", а луѓето не ни би знаеле дека продавате викендици.


На Пазар3 ќе можете ги користите услугите на некоја агенција за недвижности, или пак да објавите сопствен оглас во кој јасно кажувате дека се продава викендица, а истиот тој оглас ќе Ви донесе многубројни заинтересирани купувачи!


Но, Ве советуваме да внимавате на правилата за огласување, како и на уредувањето на огласите, бидејќи само лесни и читливи огласи кои се објавени според пропишаните правила можат драстично да Ви ги зголемат шансите за продажба!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации