Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra H 1.4 90ks neuvezena

4 900 EUR

5 800 EUR

Shitet nga: Opel 04 Korr 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Astra H 1.4 90ks Neuvezena
Kupena i servisirana vo avtomakedonija
Avtomatska Klima
Tempomat
4 zimski gumi Sava so bandazi
4 letni gumi Pirelli so bandazi
Atestiran plinski ured Landi Renzo
Atestirani klima folii

Registrirana do 05.2020 so zelen karton

Kontakt tel: 078 247 037 , 070 287 366
Leaflet
Në fillim