Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 625
Passat , 243
T4 , 2
T5 , 6
Beetle , 3
Bora , 9
Buggy , 1
Caddy , 18
CC , 3
Crafter , 4
Eos , 6
Fox , 6
Jetta , 12
Käfer , 1
LT , 1
Lupo , 4
Phaeton , 8
Polo , 78
Scirocco , 2
Sharan , 18
Tiguan , 10
Touareg , 27
Touran , 102
Vento , 12

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Pri 07:59
Linku:
,

Volkswagen Scirocco 2.0 TSI

11 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 18:25 ,

VW CC -12

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:09 ,

VW Golf 2.0tdi dsg so 79000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:04 ,

Golf 2.0 tdi dsg so 79000 km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:21 ,

VW Golf 7 1.6tdi 2016 neuvezen

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:18 ,

Se kupuvaat zdravi havarisani vozila

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 03:54 ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:24 ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:46 ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:01 ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:29 ,

VW Passat CC dizel full oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:13 ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 ,

VW Passat top socuvano

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:55 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks top sostojba

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 22:43 Shitorja ,

VW Passat sportline 2.0 tdi D

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:39 ,

VW PASSAT 6 2.0 tdi -09 DSG AUTOMATIK

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 18:32 Shitorja ,

VW Passat 1.6 tdi 120ks dsg

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Pri 16:39 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9TDI 2005

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 16:35 Shitorja ,

VW Golf 6 2011 1.6 tdi so ful oprema

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 16:33 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005 god.

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 16:26 ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 16:25 Shitorja ,

VW Golf 6 2011 1.6 tdi so ful oprema

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 14:36 ,

VW Golf 7 TDI -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:39 Shitorja ,

Passat 2.0 TDI, automatik , extra , moze i zamena

5 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 09:11 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Highline

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 09:04 Shitorja ,

VW GOLF 7.5 FABRIKA -18 NEUVEZEN REDIZAJN 1.6 TDI

13 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Pri 09:01 Shitorja ,

VW JETAA 1.9 TDI 06 GOD FUL OPREMA ODLICNA

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 09:00 Shitorja ,

VW POLO 1.2 TDI 2013 FUL OPREMA ODLICNO

5 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 07:59
Linku:
,

Volkswagen Scirocco 2.0 TSI

11 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Pri 22:47 ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 18:07 Shitorja ,

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 77KW 2011GOD EKSTRA CENA

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 18:02 Shitorja ,

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 super

6 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 17:55 Shitorja ,

VW Touran 1.9 tdi 77kw 105ks 2007

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 17:37 Shitorja ,

VW T5 kombi

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 17:33 ,

VW Golf 5 United Edition 2.0TDI 8V 140KS bluemotion

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 13:16 ,

VW POLO 1.2TDI 55KW FULL OPREMA BLUEMOTION 2013 SERVISIRANO

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 12:41 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks 2006 Odlicna sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 09:33 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 17:56 ,

VW Golf 2.0 tdi 110ks 2009

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 17:04 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150KS SPORTLINE -15

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 17:01 Shitorja ,

Ford Focus 1.5 tdci 95ks trend 2015 lizing do 60 rati

9 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 16:37 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 tdi 103kw 140ks 2007

7 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 16:36 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 tdi 103kw 140ks 2012

11 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 16:24 Shitorja ,

GOLF 7 2.0tdi 150ks 4x4 balkanauto kars

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 15:32 Shitorja ,

VW Golf 6 2012 ekstra

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 02:58 ,

VW Passat 2.0 tdi 170 ks DSG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 23:17 Shitorja ,

VW Golf 1.9 tdi Edition CH

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 15:36 Shitorja ,

VW Touran 1.6tdi 2013 kako nova

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 14:16 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 13:27 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI 170ks DSG Full Led Navi kamera

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione