Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

BMW , 15
Audi , 14
Opel , 7
Citroën , 5
Fiat , 4
Ford , 4
Peugeot , 4
Jeep , 3
Renault , 3
Chrysler , 2
Honda , 2
Nissan , 2
Seat , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
GMC , 1
Jaguar , 1
Maybach , 1
Volvo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Mercedes | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 17:04 ,

Mercedes-Benz cls 320 cdi moze zamena

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

Mercedes-Benz E class 280 -08

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 180 CDI neuvezuvan

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:26 ,

MERCEDES C200 CLASSIC SELECTION

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 Shitorja ,

Mercedes C200 51.000KM 2019!

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 09:19 ,

Mercedes-Benz B200 CDI Sport 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:58 ,

Se Prodava Mercedes CLA 200

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 22:18 Shitorja ,

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 85KS AUTOMATIC 2014/2015G

7 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 20:35 Shitorja ,

Mercedes-Benz B180 disel 2008

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 16:04 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 320cdi servisirana unikat

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:02 Shitorja ,

Mercedes CLS 320cdi,servis do shtravche, UNIKAT e kolata

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:18 Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Maj 08:12 ,

BMW 520 D MODEL LIMO BUSINESS DIZEL KUPEN MK

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 23:47 ,

Mercedes-Benz ML 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 19:14 Shitorja ,

MERCEDES A 180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 18:33 ,

Opel Vivaro new model busines pack 1.6 cdti 2019

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Maj 14:06 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLC 200 cupe 2008 panorama fabrika

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 10:45 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 08:42 ,

Mercedes-Benz C 200cdi full odlicna sostojba kako nov zamena

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:18 Shitorja ,

Chrysler automatik dizel 7 sedista moze i zamena

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 18:16 Shitorja ,

Mercedes-Benz ML 280 ekstra moze zamena

11 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:09 ,

Mercedes Touring Edition C200 CDI 16V 136KS Blueefficiency

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 18:08 Shitorja ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS STYLE 2016 LIZING DO 60 RATI

6 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Pri 18:04 Shitorja ,

Seat Toledo 1.4tdi 90ks style 2017 automatic

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 17:48 Shitorja ,

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 85KS AUTOMATIC 2015G

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 17:34 Shitorja ,

Mercedes-Benz S320 CDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 17:17 Shitorja ,

Mercedes-Benz C220 AMG panorama krov 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 11:51 ,

Mercedes-Benz E 220 cdi Evo

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 20:20 Shitorja ,

Mercedes-Benz E200 CDI 150ks avantgarde digital cockpit nov

34 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 20:20 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 CDI 4matic 265ks avantgarde nov

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 20:19 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLA 180 shooting brake urban avtomatik 7G nov

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 14:35 Shitorja ,

MERCEDES VANEO 1.7CDI KLIMA-05

1 990 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 19:08 ,

MERCEDES S 350

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 09:40 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 09:39 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 22:58 ,

Mercedes-Benz C 200

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Pri 09:49 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 11:07 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 13:07 ,

AUDI A3 1.9 TDI, FACELIFT MODEL, SERVISNA KNISKA, NOV UVOZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 01:46 ,

MERCEDES SLK 200 KOMPRESOR 190KS AMG EDITION CABRIO FACELIFT

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Pri 01:44 ,

Renault Grand Scenic 1.5dci ´7 sedista

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 02:58 ,

VW Passat 2.0 tdi 170 ks DSG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 23:38 ,

Mercedes c - clasa

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:36 ,

MERCEDES E-200 CDI BlueEFFICIENCY, AVTOMATIK, FULL OPREMA

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione