Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Manastir

Golf , 126
Passat , 82
T4 , 1
Bora , 3
Caddy , 6
Eos , 1
Fox , 5
Jetta , 9
Lupo , 3
Phaeton , 2
Polo , 39
Scirocco , 4
Sharan , 5
Tiguan , 3
Touareg , 6
Touran , 13
up! , 1
Vento , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:23 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 09:25 Shitorja ,

VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 70KS. UNITED 2009GODINA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 21:13 Shitorja ,

VW. Passat B7 1.6TDI Bluemotion 151 800KM garancija

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 09:57 ,

PASSAT B7/2014,143 KS, NEUVEZUVAN

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 16:25 ,

Se prodava GOLF6

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 00:47 ,

Vw Scirocco

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Korr 01:00 ,

Volkswagen Passat B6 Bluemotion 1.9tdi 77kw 105ks

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 21:51 ,

VW Passat B7 Model limuzina

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 00:06 ,

VW Scirocco 1.4 benzin

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 01:19 ,

VW Scirocco 1.4 benzin

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 23:10 ,

VW Scirocco 1.4 benzin

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 01:09 ,

Се продава

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 08:24 ,

VW Caddy stransko ocarineto vozilo

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:59 ,

Vw polo 1.4 tdi

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 11:02 ,

Polo1.4 16v 101ks benizn plin

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 19:25 ,

VW Golf 4 2001

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 07:45 ,

VW Golf 5 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 21:20 ,

VW Golf 4 1.9 TDI socuvan

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:36 ,

VW Tiguan 2.0TDI 115HP 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 20:43 Shitorja ,

VW GOLF 1.9 TDI 2008 GOD

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 10:46 ,

VW Golf 5 1.9TDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 18:37 ,

VW Passat dizel 1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 22:22 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9tdi 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:25 ,

VW Polo bluemotion dizel 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:36 ,

VW Touran facelift 1.9 TDI

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:09 ,

Volkswagen UP! 1.0 MPI uvoz od Germanija

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 15:26 ,

VW Jetta 1.9 dizel 105ks

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 17:05 ,

VW Golf 5 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 22:54 ,

VW Polo 2008 1.2 benzin

3 299 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 12:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 12:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:32 ,

VW POlO 1.4 vo perfektna sostojba

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 02:39 ,

Volkswagen jetta 1.9 TDI 77KW 105KS

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 10:38 ,

VW Polo 1.4 tdi 2008 200 000km

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 21:48 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 19:01 ,

VW Golf 3 1.6 benzin

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 17:56 ,

VW Fox 1.4 benzin odlicen

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 19:11 ,

VW Golf 1.4 benzin

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 12:26 ,

VW Passat 1.9 tdi

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 20:01 ,

VW Golf 4 1.6sr

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 16:32 ,

VW Passat 1.9 TDI 131 hp -03

2 100 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 16:23 ,

VW Bora 1.9tdi socuvana 1998

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 08:13 ,

VW Passat 1.9 tdi 2006

4 699 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 18:56 ,

VW Golf Plus vo odlicna sostojba

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 00:37 ,

VW Golf 4 tip top 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 03:35 ,

VW POLO 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 08:17 ,

VW Passat 2.0 Bluemotion 140ks

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:09 Shitorja ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:04 ,

Se prodava ITNOO!

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione