Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Punë dhe biznes

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 17:36
Линк
Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Strumicë

Deloven prostor za iznajmuvanje

06 Pri 13:43
Линк
Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

METALEN ORMAR I VAGA

1 EUR


Sot 16:59 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

STAN ZA DELOVNA NAMENA BLIZU KATOLICHKA

350 EUR / muaj

Online
Sot 16:35 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Blok40 Biznis Centar - kancelariski prostor

Sot 16:14 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Karposh

Cistenje sut podrumi garazi dvorovi

Sot 16:14 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Krsenje rusenje secenje beton

Sot 15:54
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Sot 15:02 Shitore Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Oglas za VOZAC

Sot 14:54 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Ohër

PREVOZ TRANSPORT NA ROBA SO KOMBE -SELIDBI

1 EUR

Sot 14:06 Shitore Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Manastir

Se izdava-se prodava

Sot 10:59 Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Manastir

Se izdava magacin

700 EUR

Sot 13:46 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

mikser za testo

250 EUR

Sot 13:43 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Ченто-се изнајмува

Sot 13:35 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Kancelariski Biroa 160 x 80 cm so vgradeni fiokari

8 000 MKD

Sot 13:34 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

Se prodava trafika/ken 20m2

3 300 MKD

Sot 12:53 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Rusenje krsenje isfrlanje sut

Sot 12:52 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Centar

Prevoz transport selidbi

Sot 12:33 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Kancelarii vo Strog Centar

Sot 12:33 Hapsirë afariste  ·  Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Deloven prostor 650m2 so plac 922m2

585 000 EUR

Online
Sot 12:33 Shitore Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara prodavac za web shop

Sot 12:33
Линк
Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Shkup  ·  Centar

SOBARKI - pola ili celo rab. vreme

20 000 MKD

Sot 12:32 Shitore Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara magacioner

Sot 12:32 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Conference room Co working space Centar

Sot 12:32 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

Se izdava trafika

Sot 12:32
Линк
Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Shkup  ·  Centar

RABOTA VO HOTEL - RECEPCIJA

25 000 MKD

08 Pri 23:00 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - OTKUP Na Staro Zelezo

Sot 12:31 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

ОДВОДЕН ПВЦ КАНАЛ

500 MKD

Sot 12:23 Кafshët e fermave  ·  Manastir

Продажба на пчели

100 EUR

Sot 11:58
Линк
Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON 070483719

1 EUR

Sot 11:39 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava 75m2,deloven vo bizinis zgrada Centar

550 EUR / muaj

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione