Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Работа и бизнис - Објавете огласи за роба, вработување, и отстапување на деловен простор!

Во оваа категорија, ќе можете да пронајдете работа/работници, или пак да регистрирате огласи за отстапување на бизнис, изнајмување на деловен простор во скопје и во останатите градови во Македонија, откуп на деловен простор. продажба на големо, изработка на бизнис план семинарска, проектна задача по бизнис, продажба на тегли на големо, превоз на патници со комбе и се останато!


Кога станува збор за работа, тука ќе можете да регистрирате огласи во кои нудите или барате работа за возачи, огласи за работа во странство, работа како преведувач англиско македонски, преведувач германски македонски, келнер работа, работа со пола работно време, хонорарна работа, работа од дома, и останати огласи за вработување!


Денес 00:55 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

ELEKTRICAR SO ISKUSTVO

Вчера 22:33 Машини и Инвентар  ·  Друго  ·  Куманово

Platformi digalki od 4 do 15 metri

1 ЕУР

Вчера 21:47 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva dukjan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Вчера 21:42 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se Prodavat

Вчера 21:34 Земјоделски животни  ·  Крива Паланка

ПРАСИЊА

1 МКД

Вчера 20:13 Работа  ·  Ресторани/Барови и Продавници  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Firma ekonas bara kasierka

Вчера 19:37 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

PARKETAR BOBAN

Вчера 19:33 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Битола

Elektricar

Вчера 17:55 Претпријатие Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dukan vo TC Biser 1 kat so Golem Izlog

7 500 МКД / месечно

Вчера 15:43
Линк
Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава дуќан од 17м2 во Аеродром

140 ЕУР / месечно

Вчера 15:10 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava dukjan vo centar na selo Creshevo - Skopsko

1 МКД

Вчера 14:40 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cistenje podrumi garazi dvorovi

Вчера 13:45 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Гостивар

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

50 ЕУР

Вчера 13:44 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Битола

Aluminiumski ogradi parapeti

70 ЕУР

Вчера 13:43 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Тетово

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

120 ЕУР

Зошто "работа и бизнис" е една од најпопуларните категории на Пазар3?


Фантастична посетеност - иако дневната посетеност на Пазар3 надминува над 70 000 посетители, сепак, голем дел од посетеноста е фокусирана токму во категоријата "работа и бизнис", а тоа се должи на одличната сестраност.


Имено, тука ќе можете да направите продажба на големо, купување на роба на големо, продажба на цвеќе на големо, да најдете магацини на големо, да пронајдете/изработите бизнис план семинарска, проектна задача по бизнис, да остапите деловен простор, или пак да објавите или следите огласи за вработување.


Можност за работа - Вие сте компанија која има потреба од работници? Или пак сте активен барател на работа? Одлично, бидејќи оваа категорија го опфаќа и токму и овој дел!


Тука, компаниите и работобарателите ќе можат да најдат или понудат работа, и тоа од било каква струка - преведувач англиско македонски, преведувач германски македонски, машински инженер работа, работа во странство, хонорарна работа од дома, работа со скратено работно време, графички дизајнер работа, келнер работа, работа за возачи - превоз на патници со комбе, автобус, возачи на камиони и тн.


Бизнис - освен работа, Вие ќе можете да извршите продажба на деловен простор скопје или изнајмување на деловен простор во скопје, да ги рекламирате вашите магацини на големо, да продадете/купите роба на големо, продажба на цвеќе на големо, и се останато што ќе му помогне на вашиот бизнис.


Се што треба да направите е да објавите оглас за бизнис или работа, а истиот тој оглас ќе Ви помогне да ги реализирате вашите цели во најкус можен рок!Причини поради кои треба да се огласите на Пазар3


Најпопуларен сајт од ваков тип - ние сме најголемото онлајн купопродажно/огласувачко место во државата, а тоа значи дека тука ќе можете да објавите огласи за бизнис, работа, но и за се останато, почнувајќи од живеалишта, возила, се што му е потребно на вашиот дом и семејство, електроника па се до спорт и рекреација.


На нашиот сајт, огласите кои ги објавувате секогаш ќе ја постигнат целта која ја посакувате, а во ова ќе имате прилика да се уверите и самите откако ќе објавите оглас за бизнис/работа.


Практични алатки - Пазар3 секогаш се стреми кон тоа да имате прекрасно корисничко искуство на нашиот сајт, а тоа Ви го овозможуваме преку нашите практични алатки - филтрите, полето за пребарување и алатката за објавување на огласи кои ќе бидат на ваш дофат во секое време!


На пример, во полето за пребарување ќе можете да внесете фрази кои соодејствуваат на вашата потреба - "работа", "бизнис", "deloven prostor" и тн, а откако ќе го сторите тоа, нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи кои содржат парче од внесената фраза.


Неверојатна понуда и побарувачка - побарувачката и понудата за работа и бизнис на Пазар3 е изненадувачки голема, па така, вашите огласи за изнајмување на деловен простор во скопје, работа за возачи, огласи за купување/продажба на деловен простор, нема никогаш да поминат незабележани!


Затоа, не двоумете се и регистрирајте оглас за работа или бизнис уште веднаш, обрнувајќи внимание на уредувањето и на правилата за огласување, а останатото препуштете ни го само на нас!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации