Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Работа и бизнис - Објавете огласи за роба, вработување, и отстапување на деловен простор!

Во оваа категорија, ќе можете да пронајдете работа/работници, или пак да регистрирате огласи за отстапување на бизнис, изнајмување на деловен простор во скопје и во останатите градови во Македонија, откуп на деловен простор. продажба на големо, изработка на бизнис план семинарска, проектна задача по бизнис, продажба на тегли на големо, превоз на патници со комбе и се останато!


Кога станува збор за работа, тука ќе можете да регистрирате огласи во кои нудите или барате работа за возачи, огласи за работа во странство, работа како преведувач англиско македонски, преведувач германски македонски, келнер работа, работа со пола работно време, хонорарна работа, работа од дома, и останати огласи за вработување!


Денес 21:28 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 21:25 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 20:31
Линк
Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР

Денес 20:30 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prevoz transport selidbi

16 ЕУР Намалена цена

Денес 20:14
Линк
Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗДАВА

300 ЕУР / месечно

Денес 19:42 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Ducan vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Онлајн
Денес 18:04
Линк
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

МОЛЕРИСУВАЊЕ

Денес 17:23
Линк
Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

izdavam magacin 89 m2

300 ЕУР / месечно

Денес 16:39 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renoviranje i adaptacija na stanovi, kukji I delovni objekti

Денес 16:38 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rusenje i Renoviranje na stanovi,kuji i delovni prostorii

180 ЕУР

Денес 16:38 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rusenje, renoviranje i adaptacija na objekti

Денес 14:52 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Rent a car D&D

25 ЕУР Намалена цена

Денес 14:11 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Карпош

Магацински простор за издавање

1 ЕУР / месечно

Денес 13:52 Деловен простор  ·  Друго  ·  Струмица  ·  Босилово

ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ 1200М2

300 000 ЕУР

Денес 13:42
Линк
Деловен простор  ·  Друго  ·  Битола

Hotel vo Bitola

400 000 ЕУР

Денес 13:34 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se izdava magacinski prostor

Денес 13:20 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stiropor termo izolacioni fasadi so vrven kvalitet

Денес 13:01 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 12:52
Линк
Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Тетово

Lokal

230 ЕУР / месечно

Денес 12:36 Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ovlasten procenitel

Зошто "работа и бизнис" е една од најпопуларните категории на Пазар3?


Фантастична посетеност - иако дневната посетеност на Пазар3 надминува над 70 000 посетители, сепак, голем дел од посетеноста е фокусирана токму во категоријата "работа и бизнис", а тоа се должи на одличната сестраност.


Имено, тука ќе можете да направите продажба на големо, купување на роба на големо, продажба на цвеќе на големо, да најдете магацини на големо, да пронајдете/изработите бизнис план семинарска, проектна задача по бизнис, да остапите деловен простор, или пак да објавите или следите огласи за вработување.


Можност за работа - Вие сте компанија која има потреба од работници? Или пак сте активен барател на работа? Одлично, бидејќи оваа категорија го опфаќа и токму и овој дел!


Тука, компаниите и работобарателите ќе можат да најдат или понудат работа, и тоа од било каква струка - преведувач англиско македонски, преведувач германски македонски, машински инженер работа, работа во странство, хонорарна работа од дома, работа со скратено работно време, графички дизајнер работа, келнер работа, работа за возачи - превоз на патници со комбе, автобус, возачи на камиони и тн.


Бизнис - освен работа, Вие ќе можете да извршите продажба на деловен простор скопје или изнајмување на деловен простор во скопје, да ги рекламирате вашите магацини на големо, да продадете/купите роба на големо, продажба на цвеќе на големо, и се останато што ќе му помогне на вашиот бизнис.


Се што треба да направите е да објавите оглас за бизнис или работа, а истиот тој оглас ќе Ви помогне да ги реализирате вашите цели во најкус можен рок!Причини поради кои треба да се огласите на Пазар3


Најпопуларен сајт од ваков тип - ние сме најголемото онлајн купопродажно/огласувачко место во државата, а тоа значи дека тука ќе можете да објавите огласи за бизнис, работа, но и за се останато, почнувајќи од живеалишта, возила, се што му е потребно на вашиот дом и семејство, електроника па се до спорт и рекреација.


На нашиот сајт, огласите кои ги објавувате секогаш ќе ја постигнат целта која ја посакувате, а во ова ќе имате прилика да се уверите и самите откако ќе објавите оглас за бизнис/работа.


Практични алатки - Пазар3 секогаш се стреми кон тоа да имате прекрасно корисничко искуство на нашиот сајт, а тоа Ви го овозможуваме преку нашите практични алатки - филтрите, полето за пребарување и алатката за објавување на огласи кои ќе бидат на ваш дофат во секое време!


На пример, во полето за пребарување ќе можете да внесете фрази кои соодејствуваат на вашата потреба - "работа", "бизнис", "deloven prostor" и тн, а откако ќе го сторите тоа, нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи кои содржат парче од внесената фраза.


Неверојатна понуда и побарувачка - побарувачката и понудата за работа и бизнис на Пазар3 е изненадувачки голема, па така, вашите огласи за изнајмување на деловен простор во скопје, работа за возачи, огласи за купување/продажба на деловен простор, нема никогаш да поминат незабележани!


Затоа, не двоумете се и регистрирајте оглас за работа или бизнис уште веднаш, обрнувајќи внимание на уредувањето и на правилата за огласување, а останатото препуштете ни го само на нас!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации