Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 48792
Ohër , 2445
Tetovë , 1205
Manastir , 934
Gostivar , 880
Kumanovë , 687
Strugë , 462
Shtip , 458
Strumicë , 278
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 EUR

Numri i dhomave: 5
08 Pri 15:30
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

70m2 - Kompleks Orizare ZSF

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
11 Pri 12:54
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN NA LENINOVA

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5

Sot 14:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 14:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Bukefal AS prodava ubav stan od 89m2 so parking na Rampa

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ubav stan od 98m2 i 8m2 podrum vo Novo Lisice sproti FFM

93 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ubav trosoben stan od 74m2 vo Centar pozadi Dr. Anchevski

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:48
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Стан 70m2 во Чаир

70 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Sot 14:32 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Dvosoben stan vo Cento

44 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:05 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Prilep vo odlicna sostojba

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan vo Przino

178 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан од 45м2 во Полихроно

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan do Broz Kafe

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan od 69m2 vo Centar

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

Се продава стан во Куманово

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:25
Линк
Banesa  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Stan vo Dojran so odlicen pogled

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 13:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

СЕ ПРОДАВА СТАН

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:41 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

ITNO Ce prodava namesten stan vo centar

1 690 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 12:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

76 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OK57. Se prodava stan 106 m2 vo Novo Lisice

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:14
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OK137. Se prodava dvosoben stan vo Kisela Voda 48 m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:04 Banesa  ·  Ohër

Продавам реновиран стан во Охрид

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 12:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава стан во Ново лисиче

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:37 Banesa  ·  Manastir

Se prodava Stan Strog Centar 107m2

63 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:34 Banesa  ·  Resnjë

Stan od 94m2 vo Resen

59 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

STANOVI VO GRADBA 48-53 M2 EKSTRA CENA

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

gotovi stanovi vo hrom

Numri i dhomave: 3
Sot 10:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

PRODADEN Kozle NOV 4 spalni NAMESTEN KOMPLET

1 350 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VLAE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:01 Banesa  ·  Shkup

Барам стан со 3 спални

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 10:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Sanrajs nov stan 53m2 na 1 kat vo nas. Raca pogled ezero

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK 48m2

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:56 Banesa  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Се продава стан во Стар Дојран

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

CETIRISOBEN STAN VO CENTAR KAJ PESTALOCI I ROMANSKA AMBASADA

168 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

VIKENDICA VO KATLANOVO od 94m2 PLAC 987m2

37 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

PRZINO : SE PRODAVA STAN_SPRAT 137m2

178 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

SANRAJS Stan 70 m2 renoviran i opremen do h.Flamengo-odlicen

87 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

SANRAJS Prekrasen Stan 46 m2 na 3 kat jug komer.ban.bl.ezero

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 08:53 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov1

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione