Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 48964
Ohër , 2453
Tetovë , 1207
Manastir , 944
Gostivar , 881
Kumanovë , 687
Strugë , 467
Shtip , 459
Strumicë , 279
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 19:39
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan vo Taftalidze do Vero Taftalidze

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Pri 14:33
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Модерен стан во 80м2 во комплекс Свети Јован

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
12 Pri 12:35
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Park Residence

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

Sot 20:10 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 19:19
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

se prodava stan / deloven prostor

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 18:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija Kukja vo Ohrid nad Muzickoto,112m2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:39
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Станови во градба

2 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:09
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Продавам стан 56м2 во ГрандПрестиж Тафталиџе 1

100 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Stan Cair Topansko pole

Numri i dhomave: 3,5
Sot 16:48 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan dupleks Taf

187 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan vo blizina na Bugarska Ambasada

112 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:34 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stan vo Cento

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:21 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

продажба на стан-издвоен дел од куќа Ѓорче Петров

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 16:03
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Продажба на целосно опремен стан

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 15:59 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нов стан веднаш вселив 37м2 двособен

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:59 Banesa  ·  Ohër

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 15:44
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nevseluvan stan vo odlicna zgrada

1 950 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:34 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

se prodava stan vo cair vo zgradata na T-mobile

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:33
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се Продава Стан во Чаир

Numri i dhomave: 1,5
Sot 15:28 Banesa  ·  Manastir

се продава веднаш вселив стан 49 квадрати

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:59
Линк
Banesa  ·  Shtip

Ehkluziven kompletno renoviran i namesten stan

119 990 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE PROFAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR DO KATOLICKA CRKVA

1 850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:29 Banesa  ·  Prilep

Se prodava nov stan vo gradba 50 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 14:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Станови со 1 спална соба -Чешма

1 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:19 Banesa  ·  Ohër

the most beautiful apartment

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE PRODAVA STAN VO KARPOSH (prizemje) 51 M2

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodavaat novi stanovi 30м2 , 61м2 vo Kozle

1 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 30
Sot 13:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava stan 59m2 vo Dame Gruev

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava garsonjera 33m2

2 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:08 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK 48m2

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:52 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan kaj "Silbo" - Debar Maalo

1 880 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ekskluzivno, Ul Crvena Voda Debar Malo 62m2 !!!

124 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ekskluzivno novogradba Kosta Shahov 66m2

125 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ekskluzivno, 64m2 Kisela Voda!!!

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Eksuzivno, 113m2 Karposh ul Helsinki !!!

209 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ekskluzivno, 64m2 Ziping Karposh!!!

115 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ekskluzivno 66m2 Radio bran Centar ul Hrso Smirnenski

116 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Eksuziven stan vo Gorce Petrov !!!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ekskluzivno novogradba Kisela Voda Rampa!!!

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

РЕКОНСТРУИРАН СТАН во Железара - 115m2

1 150 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sot 11:50 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan na ul.Leninova - Debar maalo

2 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:52 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Sproti Fon nov nevselen trosoben stan.

Numri i dhomave: 3
Sot 10:45 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nov nevselen trosoben stan sproti Fon.

Numri i dhomave: 3
Sot 10:09 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

shite banes xhokened kati 4

Numri i dhomave: 3
Sot 10:09 Banesa  ·  Kumanovë

Се продава стан 52м2

Numri i dhomave: 3
Sot 09:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Ubav cetirisoben stan 96m2 vo Gjorche Petrov

1 250 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Bukefal AS prodava 86m2 nov ubav vednas vseliv stan vo Tafta

2 150 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Sot 09:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione