Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 23:56
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar 141m2 se iznajmuva

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
28 фев. 19:32
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen Stan so Dve spalni vo Centarot na gradot

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
23 фев. 15:46
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Денес 17:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Kapistec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Денес 16:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Gradski Zid do Sobranie

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava deloven prostor 260m2

290 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava 3 sob. namesten stan Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR BLIZU MVR

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA garsonjera vo blizina na Ramstor-Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Денес 13:55
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo blizina na Crven Krst -Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 13:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 64m2 so dve spalni sobi na Vodno

1 900 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60
Денес 13:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA 4-SOBEN STAN VO CENTAR NA 50TA DIVIZIJA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Денес 12:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman za kratok prestoj den mesec i podolgo

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, PARTIZANSKI ODREDI

2 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, PARTIZANSKI ODREDI

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Апартмани во Центар - Дебар Маало - Со Паркинг

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
Денес 11:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva prazen stan Centar-D.Maalo 1kat!Mini Zgrada!

700 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 11:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan 73m2 vo blizina na Pestaloci

400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 11:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prekrasen stan nad Sv.Jovan

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

✅️ RENT ✅️ Stan i kancelarija 110m2 - Centar Rekord

990 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 110
Онлајн
Денес 11:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo blizina na Bugarska Ambasada

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава или издава

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан 35 м2 поволно

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan od 120m2 pozadi Univerzalna sala

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Онлајн
Денес 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava dupleks namesten stan od 140m2 vo Debar Maalo

230 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Онлајн
Денес 10:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan Vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN NA VODNO POD PANORAMA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 10:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Taftalidze 1

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva ultra moderno ureden stan vo Centar Bunjakovec

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром, Cevahir !

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
Денес 10:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Taftalidze

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Онлајн
Денес 10:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан позади East Gate Mall !

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 10:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Тафталиџе !

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Онлајн
Денес 10:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo kompleks Panorama Rezidence Vodno

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации